انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۰۸
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-06-2017، 10:14)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کتفم درد میکنهbathtime

40 دونه سپاس نشانه شخصیت شماستkaffe2

(22-06-2017، 13:26)دریا17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این عربای کله خر

اومدن به ایران هشدار جنگ دادن

تازه کلی بمب هم از امریکا خریدن crying  crying

غلط کردن..
مگ حاج قاسم میزاره..
(22-06-2017، 13:28)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-06-2017، 10:14)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کتفم درد میکنهbathtime

(22-06-2017، 13:26)دریا17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این عربای کله خر

غلط کردن..
مگ حاج قاسم میزاره..

شیوا جون شما که جاتون امنه

بله بله اونا نمیتونن نزدیک بشن مگه نه
بنظر من خیلی خطرناکن عربستانیا :||
آمریکا سال 89 88 یه ویروس بنام استاکس نِت وارد دستگاه ها ( کامپیوترای) شرکت هایی که مرتبط با ساخت سانتریفیوژ ها برای نیروگاه های هسته ای بودن، وارد ایران کرد!
ویروسش میرفت میرفت میرفت و وقتی به دستگاهی که براش برنامه ریزی شده بود میرسید تنظیماتشو عوض میکرد ولی حالتُ درست و نُرمال نشون میداد!! و سانتریفیوژ خراب میشد!
مهدنس ها و یه عده از دانشمندای هسته ای رو برکنار کردن ! #آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند |:
بگذریم میخوام بگم که آمریکا خیلی وقت پیش ها هم میتونست به ما حمله کنه ولی اینجوری زیاد به سودش تموم نمیشد!
ولی عربستان دیگه از این کارا نمیکنه ! کله خراب تر از این حرفاست یهو دیدی بمب شیمیایی زد D:
(22-06-2017، 13:28)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
کتفم درد میکنهbathtime

[ -> ]
این عربای کله خر

غلط کردن..
مگ حاج قاسم میزاره..

تکبیر......

جدا از هر مطلبی،عربستان حق هیچ غلطی را ندارد؛ الکی هم نترسید...بیخی بابا....
(22-06-2017، 13:26)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقاات کیه؟!!!!
بدون اجازه من :/
یا ابرفرض گلت کدم
(22-06-2017، 13:27)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا نداریم باهامون قهر کنه .__.
چه فایده الان ک دیگه ندارم گفته برو نیا
(22-06-2017، 13:32)دریا17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
کتفم درد میکنهbathtime

[ -> ]
این عربای کله خر

غلط کردن..
مگ حاج قاسم میزاره..

بله بله اونا نمیتونن نزدیک بشن  مگه نه
اصن هیچ غلطی نمیتونن بکنن..
فقط هارت و پورت میکنن..
مث سگ ک فقط صدا درمیاره..!!

نترس خداروشکر کشو ما بسیار امنه
(22-06-2017، 13:32)دریا17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
..

بله بله اونا نمیتونن نزدیک بشن  مگه نه

من شیوام اون کوروشه!
(22-06-2017، 13:33)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بنظر من خیلی خطرناکن عربستانیا :||
آمریکا سال 89 88 یه ویروس بنام استاکس نِت وارد دستگاه ها ( کامپیوترای) شرکت هایی که مرتبط با ساخت سانتریفیوژ ها برای نیروگاه های هسته ای بودن، وارد ایران کرد!
ویروسش میرفت میرفت میرفت و وقتی به دستگاهی که براش برنامه ریزی شده بود میرسید تنظیماتشو عوض میکرد ولی حالتُ درست و نُرمال نشون میداد!! و سانتریفیوژ خراب میشد!
مهدنس ها و یه عده از دانشمندای هسته ای رو برکنار کردن ! #آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند |:
بگذریم میخوام بگم که آمریکا خیلی وقت پیش ها هم میتونست به ما حمله کنه ولی اینجوری زیاد به سودش تموم نمیشد!
ولی عربستان دیگه از این کارا نمیکنه ! کله خراب تر از این حرفاست یهو دیدی بمب شیمیایی زد D:
یا خدا
دیدی چی شد من هنوز کلی ارزو داشتم
اصن من هنوز زندگی نکرده بودم crying crying
(22-06-2017، 13:35)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-06-2017، 13:26)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقاات کیه؟!!!!
بدون اجازه من :/
یا ابرفرض گلت کدم
(22-06-2017، 13:27)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا نداریم باهامون قهر کنه .__.
چه فایده الان ک دیگه ندارم گفته برو نیا

نمکِ زندگیه حل میشه ._.
عربستان نفت خودش رو ارزون میفروشه که از ایرانم نفت رو ارزون بخرن که ایران ضرر کنه :|

عربستانُ از چی میترسونی؟ :|