انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-01-2019، 21:52)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من تو موسيقي سبک مورد علاقم ديسلاو هست و خواننده موردعلاقم مهراب و ميلاد راستاد  وسلام
دیسلاو گوش نکن روحیت خراب میشه , مغز و روحت درگیر میشه
رپ دوس داری میتونم شاخه های مختلف رپ و اساتید این سبک ها رو بهت معرفی کنم
آقا سهند آهنگاي مهدي احمدوند رو دوس داري

(24-01-2019، 22:17)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-01-2019، 21:52)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من تو موسيقي سبک مورد علاقم ديسلاو هست و خواننده موردعلاقم مهراب و ميلاد راستاد  وسلام
دیسلاو گوش نکن روحیت خراب میشه , مغز و روحت درگیر میشه
رپ دوس داری میتونم شاخه های مختلف رپ و اساتید این سبک ها رو بهت معرفی کنم
به ديسلاو خيلي علاقه خاصي دارم اما بازم باشه چشم رپ هم گوش ميدم

کنج گلويم قبرستاني هست
پراز آرزو و احساس هايي که
زنده به گور شدند......
[ -> ]
به ديسلاو خيلي علاقه خاصي دارم اما بازم باشه چشم رپ هم گوش ميدم
خب خیلی به دیس لاو علاقه داری پیشنهاد میکنم به دیسلاور های حرفه اس گوش کنی , کسایی ک به قول معروف xناله بیجا نمیکنن :| و کاراشون همیشه حرفه ای و مفهومی بوده نه ازار دهنده
گروه وانتونز و دایان از بهترین و استاندارد ترین دیس لاور ها هستن , خودمم تو پلی لیستم دارم ازشون
گريه کردن تا صحر کار من است شاهد من چشم بيماره من است
فکر ميکردم که او ياره من است
ولي نه در فکره آزاره من است
يک شب امد زير و رويم کرد و رفت بغض تلخي در گلويم کرد و رفت
يک شبه از عمر سيرم کرد و رفت من جوان بودم پيرم کرد و رفت....
......شب همگي بي غم......
باز یه سوالی مغزمو پریشون کرد چرا جمعه انقدر به شنبه نزدیکه، ولی شنبه انقدر از جمعه دوره؟؟
(25-01-2019، 11:30)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باز یه سوالی مغزمو پریشون کرد چرا جمعه انقدر به شنبه نزدیکه، ولی شنبه انقدر از جمعه دوره؟؟

خوش حال باش برادر که هنوز جمعه رو داری Smile)))
من شنبه تا پنجشنبه هشت می رسم خونه و جمعه ها ساعت هشت آزمون می دم Smile
(25-01-2019، 11:30)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چون یکشنبه به دوشنبه نزدیکه ولی دوشنبه از یکشنبه دوره._.
(25-01-2019، 12:33)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

چون یکشنبه به دوشنبه نزدیکه ولی دوشنبه از یکشنبه دوره._.

ممنون از توضیحتون\-:
بچه ها ژاپن - تو فوتبال - قویتره یا ایران؟
(25-01-2019، 17:08)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها ژاپن - تو فوتبال - قویتره یا ایران؟

ژاپن