انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(19-02-2019، 0:04)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-02-2019، 23:59)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-02-2019، 23:49)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کار اولت خیلی قشنگ بود افرین._.
میسی ^^
همیشه این روحیه هنر دوستت رو تحسین میکردم *_*
دوسال و نیم ناقابل زمان برد , حساب و براورد و ساخت مواد و مونتاژ +_+
دوسال و نیم با 2 نفر دگ تازه ..  یکم نووبم (:
تازه هنوز جفت کارا خامه , رنگ بشه پولی استر بخوره کار چنان چشمتو نوازش میده ک دوس داری بخوریش :>
کار دومم بد نیس چون هنوز نصف کارس اینطوری دیده میشه..  با ست میز مشبک کاری و بقیه صندلی ها عالی میشه..

خواهش^^

هنر رو همه دوست دارن*.* ولی من عاشقشمD:

معلومه ریزه کاری هاشزمان بره
خو یاد میگیری اشکال ندارهD:

ولی هنوز من چشمم دنبال اون کاره استادته ‌..تابلو بود...لامصب خیلی قشنگ بود،))::

اره خو درست میشه قشنگ نیشه خخخ

دیشب کلا بیهوش شدم :>  خدایی تو اون دنیا اعضا بدنم ازم شکایت میکنن ک تو اوج جوونی به اندازه ی مرد 40 ساله کار میکشم ازشون :|
همین روحیت و طرز فکرت راجب هنر رو دقیقا میگم , خیلی خوبه *_*

خیلیییی زمان برد..  فک کن اون عکس اولی دونه دونه قطعه هاش حساب شده و تک تک کنار هم چیده شده با دست..
میسی ^^

کدوم؟  گل و مرغ یا ذکر الله؟  خودم چشمم دنبالشونه خیلی خوبن ):
لنتی اگ من تو هنر منبت و معرق یک قطره باشم استادم یه دریاس :/ , خیلی خوبن کاراش :'(
(19-02-2019، 6:38)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-02-2019، 0:04)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-02-2019، 23:59)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-02-2019، 23:49)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کار اولت خیلی قشنگ بود افرین._.
میسی ^^
همیشه این روحیه هنر دوستت رو تحسین میکردم *_*
دوسال و نیم ناقابل زمان برد , حساب و براورد و ساخت مواد و مونتاژ +_+
دوسال و نیم با 2 نفر دگ تازه ..  یکم نووبم (:
تازه هنوز جفت کارا خامه , رنگ بشه پولی استر بخوره کار چنان چشمتو نوازش میده ک دوس داری بخوریش :>
کار دومم بد نیس چون هنوز نصف کارس اینطوری دیده میشه..  با ست میز مشبک کاری و بقیه صندلی ها عالی میشه..

خواهش^^

هنر رو همه دوست دارن*.* ولی من عاشقشمD:

معلومه ریزه کاری هاشزمان بره
خو یاد میگیری اشکال ندارهD:

ولی هنوز من چشمم دنبال اون کاره استادته ‌..تابلو بود...لامصب خیلی قشنگ بود،))::

اره خو درست میشه قشنگ نیشه خخخ

دیشب کلا بیهوش شدم :>  خدایی تو اون دنیا اعضا بدنم ازم شکایت میکنن ک تو اوج جوونی به اندازه ی مرد 40 ساله کار میکشم ازشون :|
همین روحیت و طرز فکرت راجب هنر رو دقیقا میگم , خیلی خوبه *_*

خیلیییی زمان برد..  فک کن اون عکس اولی دونه دونه قطعه هاش حساب شده و تک تک کنار هم چیده شده با دست..
میسی ^^

کدوم؟  گل و مرغ یا ذکر الله؟  خودم چشمم دنبالشونه خیلی خوبن ):
لنتی اگ من تو هنر منبت و معرق یک قطره باشم استادم یه دریاس :/ , خیلی خوبن کاراش :'(
اخی)):
ولی جات من تا ۷صبح بیدار بودمD:

میسی میسی^^

اره معلوم بود کار یکی دوماه نیست._.

فک کنم گل و مرغ بود ..به مادرم نشون دادم عاشقش شدD:  

تو هم کار کنی تلاش کنی مثه استادت میشی شایدم خیلی بهتر Sleepy

پِجی؟ ):
(19-02-2019، 11:46)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پِجی؟ ):

بله ؟
(19-02-2019، 11:51)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-02-2019، 11:46)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پِجی؟ ):

بله ؟

داداش دفترچه پست کردی ؟ واس خدمت ؟ :^
(19-02-2019، 11:53)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-02-2019، 11:51)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

پِجی؟ ):

بله ؟

سه سال پیش خدمتم تموم شد  :>
(19-02-2019، 11:55)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-02-2019، 11:53)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

پِجی؟ ):

بله ؟

عه جدی؟
کجا افتاده بودی؟
کدوم شهر؟
سخت میگیرن؟
(19-02-2019، 11:59)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-02-2019، 11:55)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

پِجی؟ ):

بله ؟

عه جدی؟
کجا افتاده بودی؟
کدوم شهر؟
سخت میگیرن؟
میخوای ای دی بدم خودت بپرسی داداش ؟ :V
من دارم هنگ میکنم دیگهO_O
(19-02-2019، 12:23)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-02-2019، 11:59)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
بله ؟

عه جدی؟
کجا افتاده بودی؟
کدوم شهر؟
سخت میگیرن؟
میخوای ای دی بدم خودت بپرسی داداش ؟ :V

بده D: