انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خخخخ بابا لامصب تو ديگه کي هستي :-))))) منم نشستم دارم بادقت ميخونم
ولي درکل کاره خوبي نيست
چرا آخه عکس ميگيرن
مگه دارن مدرک جمع ميکنن
(18-01-2019، 0:02)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
*** خورده بابا....خخخخ..من با هم دهه ایه خودم تفاهم ندارم چ برسه ب دهه شصتی

اینجا یک سایت عمومی هست که ادمای زیادی میان و میرن لطفا از کلمات رکیک استفاده نکنید.

(18-01-2019، 5:54)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام به همه ديشب منو شقايق خانم داشتيم حرف ميزديم من گفتم: بخاطره اينکه سرم نياد سرد و بي تفاوت هستم من مغرورم اما نه اينکه فکرکنم از دماغ فيل افتادم خودمو بالاتر از همه بدونم من واسه خودم  مغرورم که نميزارم کسي بيشتراز اندازه بهم نزديک بشه با کسي زياد حرف نميزنم چون به آدماي اين زمونه اعتماد ندارم
يکي ازين حرفم عکس گرفته گذاشته لطفا بگين کي بوده البته اشکال نداره ميخام بدونم
سلام.
من مقصودم از عکس گرفتن تحقیر یا تمسخر شما نبود، من میخواستم باگ سایت رو در تصویر نشون بدم.
اگه خوشتون نمیاد پاکش کنم؟
آیا منظورتون عکس زیر هست؟

(17-01-2019، 18:44)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s9.picofile.com/file/8349245042/sdswhat2.png
کوروش انگار خیلی خوشت اومد از حرفش:/
(18-01-2019، 11:26)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2019، 0:02)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
*** خورده بابا....خخخخ..من با هم دهه ایه خودم تفاهم ندارم چ برسه ب دهه شصتی

اینجا یک سایت عمومی هست که ادمای زیادی میان و میرن لطفا از کلمات رکیک استفاده نکنید.

(18-01-2019، 5:54)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام به همه ديشب منو شقايق خانم داشتيم حرف ميزديم من گفتم: بخاطره اينکه سرم نياد سرد و بي تفاوت هستم من مغرورم اما نه اينکه فکرکنم از دماغ فيل افتادم خودمو بالاتر از همه بدونم من واسه خودم  مغرورم که نميزارم کسي بيشتراز اندازه بهم نزديک بشه با کسي زياد حرف نميزنم چون به آدماي اين زمونه اعتماد ندارم
يکي ازين حرفم عکس گرفته گذاشته لطفا بگين کي بوده البته اشکال نداره ميخام بدونم
سلام.
من مقصودم از عکس گرفتن تحقیر یا تمسخر شما نبود، من میخواستم باگ سایت رو در تصویر نشون بدم.
اگه خوشتون نمیاد پاکش کنم؟
آیا منظورتون عکس زیر هست؟

(17-01-2019، 18:44)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s9.picofile.com/file/8349245042/sdswhat2.png
کوروش انگار خیلی خوشت اومد از حرفش:/

سایت در این مورد باگ نداره !
(18-01-2019، 11:39)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چهار تا سپاس داده برادر! این باگ نیست؟
(18-01-2019، 11:43)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-01-2019، 11:39)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چهار تا سپاس داده برادر! این باگ نیست؟

نه ، این اختلالات اسکریپت هست به دلیل کد نویسی هاش !
باگ ینی حفره امنیتی !
اگ باگ بود تا الان فلشخور رو زده بودن !

اگه حس میکنی باگه 20 میلیون جایزت بزن !
سرما خوردگی خیلی خره Telegh_35
چه سکوتی
آره حق باتو هست
سکوت سنگيني هست
سلام آقا کوروش وقتي آنلاين شدي بيا اينجا بهم جواب بده ببين من تا ظهر 14تا پيام ارسال کرده داستم و ميتونستم پيام خصوصي ارسال کنم خودت ديدي که، اما الان ميگه 8تا پيام ارسال کردي و تاوقتي که 10تا ارسال نکردي نميتوني پيام خصوصي بدي
يهوي چرا اينطوري شد
به نظرت چيکار کنم؟
سايت ديونه شده فک کنم
(18-01-2019، 20:28)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام آقا کوروش وقتي آنلاين شدي بيا اينجا بهم جواب بده ببين من تا ظهر 14تا پيام ارسال کرده داستم و ميتونستم پيام خصوصي ارسال کنم خودت ديدي که، اما الان ميگه 8تا پيام ارسال کردي و تاوقتي که 10تا ارسال نکردي نميتوني پيام خصوصي بدي
يهوي چرا اينطوري شد
به نظرت چيکار کنم؟
سايت ديونه شده فک کنم
سلام
ببین برو زیر دوتا پست دگ نظر بده تا بشی 10 تا ارسال , بعد میتونی پیام بدی
برو زیر تاپیک ها نظر بده ( جز گفت و گو ازاد ) برو تو پست های موسیقی , عکس , پزشکی چیزی نظر بده ( اسپم ندی مثل خوب بود , مرسی و اینا ) نظر خودتو بگو
2 دگ نظر بدی حله