انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من دختره تنهايي شبم؟؟
يعني کسي آنلاين نيست؟؟
D-:
(12-01-2019، 1:33)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دختره تنهايي شبم؟؟
يعني کسي آنلاين نيست؟؟
D-:

اکثرا مدرسه و دانشگاه میرن این دوره نمیتونن تا دیروقت بیدار بمونن
تابستون ببینی 5 صبح هم انلاین داریم

چ کفتری ._.
(12-01-2019، 6:24)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-01-2019، 1:33)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دختره تنهايي شبم؟؟
يعني کسي آنلاين نيست؟؟
D-:

چ کفتری ._.
آهان
مرسي من کفتربازم
الان حدوده 100تا کفتر دارم
(12-01-2019، 8:33)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-01-2019، 6:24)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من دختره تنهايي شبم؟؟
يعني کسي آنلاين نيست؟؟
D-:

چ کفتری ._.
آهان
مرسي من کفتربازم
الان حدوده 100تا کفتر دارم

کفتر؟._.
همش فک میکردم پسران ک فقط کفتر دارن:|
نه عزيز به علاقه مونده من علاقه زيادي به کفتر دارم
خونه ما 3طبقه هستم لانه کفترام و اتاق من هم بالاي پشت بوم هست وقتي ميرم اونجا يا حياط همش چشم تو آسمون دنبال کفترا هست
خخخخ منم چشم چرونم اما واسه کفترا ;-)
حلالت , دختر کفتر باز تاحالا ندیده بودم :|
تور داری ؟
کاکولی پاپر سره چند میدی ؟ سینه سرخ ها و المانی ها چه قیمتن
کفتربازا پیدا شدن
گوش باز دریا!!
کفتراي يهودي کم پيداشده اما من چندتا دارم اولش دوتا داشتم اونا تخم گذاشتن جوجه هاشو درآوردن الان زياد شوده

(12-01-2019، 14:18)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حلالت , دختر کفتر باز تاحالا ندیده بودم :|
تور داری ؟
کاکولی پاپر سره چند میدی ؟ سینه سرخ ها و المانی ها چه قیمتن

ديروز رفتم بيرون پاپري جفتش البته جنسشون درست بود عيب نداشت 650 هزار تومن
سينه سياه يا سينه سرخ که
هيچ عيبي نداشت جفتش
500تومن
کله دار بدون لکه 300
ببين ايناي که گفتم واقعأ کفترن نه از اين آشغالا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-ـ-