انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه یلدا 97 (328)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-01-2019، 14:22)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دريا 20 تبريز

(10-01-2019، 15:23)ƁƖαcк мσση نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 15:18)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 15:14)ƁƖαcк мσση نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 15:04)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 15:00)ƁƖαcк мσση نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا روسیه؟ :/
بخاطر کوروش
علاقه خاصی به خواهران روسیه ای داره
خو اگه زیادی علاقه داره خودش بره :|
من اینجارو بیشتر دوس دارم!

قزوینم جای خوبیه.
تا حالا نرفتم و فکرم نکنم برم!
ولی مشهد و دوس دارم Smile

من یه پام تو قزوینه, به نظرم یبار برو
(10-01-2019، 17:16)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 15:42)ƁƖαcк мσση نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 15:37)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخابیم دلمون نمیخاد بیدار شیم،چون باید درس بخونیم-_-
میریم بیرون دلمون نمیخاد پامون برسه به خونه،چون باید درس بخونیم-_-
کلافه شدم-_-

راستی امتحاناتت تموم نشده زری؟

ن بابا-_-
ی هفته دیگه مونده هنوز!
شما چی؟
مگه چَن تا درسه؟ 0ــ0
برای ما دوشنبه تموم شد. بین هیچکدومشونم تعطیلی نبود ... همه رو هم گُل بارون کردیم Big Grin
(10-01-2019، 16:26)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 15:10)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوکي من سه روز ديگه ميرم ترکيه بهش بگين بيا اول اونو از بالا ميندازم روسيه بعدش ميرم ترکيه :-))
بچه جان تو کی , چند سالته , عسل ندادی هنوز :|
ترکیه کدوم شهرش ؟

داده
نقل قول: دريا 20 تبريز
(10-01-2019، 17:27)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 14:22)gamzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دريا 20 تبريز

(10-01-2019، 15:23)ƁƖαcк мσση نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 15:18)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 15:14)ƁƖαcк мσση نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 15:04)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بخاطر کوروش
علاقه خاصی به خواهران روسیه ای داره
خو اگه زیادی علاقه داره خودش بره :|
من اینجارو بیشتر دوس دارم!

قزوینم جای خوبیه.
تا حالا نرفتم و فکرم نکنم برم!
ولی مشهد و دوس دارم Smile

من یه پام تو قزوینه, به نظرم یبار برو
شاید برم!
- رکورد دار کمترین ارسال در انجمن....
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
marsia هستند
- marsia شما با -۲۶ ارسال رکورد دار کمترین ارسال در انجمن هستید چه احساسی دارین و چطور ارسال منفی کردین؟
- اول از همه سلام عرض میکنم دوستان فلشخور. راستش احساس خوبی داره. ولی خودم هم نمیدونم چطوری ارسال هام منفی هستن!
(10-01-2019، 17:28)ƁƖαcк мσση نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 17:16)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 15:42)ƁƖαcк мσση نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 15:37)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کلافه شدم-_-

ن بابا-_-
ی هفته دیگه مونده هنوز!
شما چی؟
مگه چَن تا درسه؟ 0ــ0
برای ما دوشنبه تموم شد. بین هیچکدومشونم تعطیلی نبود ... همه رو هم گُل بارون کردیم Big Grin

چم._.
خب ماله ما تعطیلی بوده عزیزم!(;
مگه بهت نگفتم بهش فکر نکن سرطان میگیریD:

هادی هروقت انلاین شدی ادرس سمپ (به غیر از اون ادرس; اون هنگ میکنه) بده
(10-01-2019، 16:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 16:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 13:12)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عمم شوعر داره:] دنبال یکی دیگهشD::

میخوام نباشه-_-

اره اون که از خداشه یاد یده-_-  بلدما ولی حسش نیس)":

کائنات تورو لعنت کنه ایش-__-
خب , شوهر خواهر نمیخای :|

اصل کار بودنشه ._.

چی بگم دیگ.. فقط أف بر تو :|

الان خب بچه جان ب جا چت پاشو برو یکم وردست مامانت خب :^

خواهر هم سنت ندارمD::

نباشه-_-

اف بر دماغت-_-

الان مامانم داره میخواد نماز بخونهD::

چند سالشونه ._.

هست

اف به موهات :|

الان چی , اصل کار مهمه دگ -_-
(10-01-2019، 18:00)ღZHRღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 17:28)ƁƖαcк мσση نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
کلافه شدم-_-

ن بابا-_-
ی هفته دیگه مونده هنوز!
شما چی؟
مگه چَن تا درسه؟ 0ــ0

چم._.
خب ماله ما تعطیلی بوده عزیزم!(;
مگه بهت نگفتم بهش فکر نکن سرطان میگیریD:
مدیر مدرسمونو انگار با بیل دنبال کرده بودن اینجوری همه رو پشت سر هم امتحان گرفت ._.
آره واقعا ):
(10-01-2019، 18:41)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 16:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 16:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2019، 13:12)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عمم شوعر داره:] دنبال یکی دیگهشD::

میخوام نباشه-_-

اره اون که از خداشه یاد یده-_-  بلدما ولی حسش نیس)":

کائنات تورو لعنت کنه ایش-__-
خب , شوهر خواهر نمیخای :|

اصل کار بودنشه ._.

چی بگم دیگ.. فقط أف بر تو :|

الان خب بچه جان ب جا چت پاشو برو یکم وردست مامانت خب :^

خواهر هم سنت ندارمD::

نباشه-_-

اف بر دماغت-_-