انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 337
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اخطاری اروری چیزی میده؟
چرا مرورگرم فقط فلشخورو باز میکنه؟ 13
(12-03-2020، 14:22)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 14:20)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 14:20)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 14:18)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 14:17)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اااا مهسا چقد پرو هستی تو کی سپاس میدی؟

همیشهTelegh_48
ولی هیشکی ب من سپاس نومودهTelegh_24

کی این همه بت عیدی داد Dodgy

غزل خودم Big Grin  Big Grin  Tongue  Wink

سپاسامو همش دارم خرج تو و آیسان میکنم Dodgy

ااااااااااااااااااا من بهت سپاس نمیدم دیگه؟

وایسا بینم تو چرا سپاس نمیدی به من؟! gun
(12-03-2020، 14:23)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حوصلم ب شدت سر رفته
دارم دیونه میشمم
خونه سوتوکوره crying

ابجی ستین چطوری
خوبی
کم پیدایی
شوگا چطوره اگه ازش خبری داری بپرس کوکی چطوره؟ Big Grin
(12-03-2020، 14:24)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 14:22)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 14:20)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 14:20)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 14:18)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همیشهTelegh_48
ولی هیشکی ب من سپاس نومودهTelegh_24

کی این همه بت عیدی داد Dodgy

غزل خودم Big Grin  Big Grin  Tongue  Wink

سپاسامو همش دارم خرج تو و آیسان میکنم Dodgy

ااااااااااااااااااا من بهت سپاس نمیدم دیگه؟

من بیشتر از تو بت میدم Big Grin Tongue
(12-03-2020، 14:25)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

وایسا بینم تو چرا سپاس نمیدی به من؟! gun

هیییییییییییییی جلوی پلیس تفنگ برمیداری ببینم تفنگ مال خودته یا دزدیه؟ Big Grin

احتمالا به این پی بردین که کاربر بالا به همه افرادی که توی موضوعاش نظر میدن سپاس میده.
یعنی جون میده واسه گ.ا زدنا !!
(12-03-2020، 14:23)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حوصلم ب شدت سر رفته
دارم دیونه میشمم
خونه سوتوکوره crying

هلو جیمین Big Grin
(12-03-2020، 14:25)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
حوصلم ب شدت سر رفته
دارم دیونه میشمم
خونه سوتوکوره crying

ابجی ستین چطوری
خوبی
کم پیدایی
شوگا چطوره اگه ازش خبری داری بپرس کوکی چطوره؟ Big Grin

خوبم عزیزم تو خوبیِ؟ Blush
کم سعادتیم Big Grin Smile
کوکی چطوره؟
(البته بیشتر از احوالات جیمین با خبرم!)