انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 337
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-03-2020، 18:52)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رله دیگه! ازدواج که نکردی باهاش!
واسه همینه که میگن عشقای "مجازی" غیر حقیقین.

نه خیر برای یه دختر که دوستشو با تمام وجود دوست داره خیلی مهمه

بعدشم تنها یه رل خالی نیست
(12-03-2020، 18:52)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 18:50)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 18:44)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 18:42)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 18:39)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فدات خب هر چیزی ی روز ب پایان میرسه هر چند اثرش از بین نمیره اما فراموشش میتونی بکنی

Telegh_44

(12-03-2020، 18:42)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من که اصن نمک نریختم :|

خیلیییییییییییییییییییییییی رو مخی
از ته  دلم اینو میگم

مورتی ملیکا راست میگه  Big Grin

یکم داری میری رومخم Sad

(12-03-2020، 18:44)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 18:42)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مورتی خیلی مسخره ای Shy  Big Grin  Angry  Angry

چرا اخه

میگم ولی ناراحت نشو

چون تو چیزی که به تو مربوط نیست دخالت میکنی

تو چی دخالت کردم مگه

تو اینکه وقتی ملیکا طرف صحبتش منم  تو برمیگردی جوابشو میدی

خب اخه چیزی که من گفتم هیچ ربطی به حرفای شما نداشت فقط گفتم برو سوال بپرس دیگه
(12-03-2020، 18:49)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 18:45)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ملیکا ناراحت هیچ چیزی نباش اتفاق هایی ک برا من افتاده خیلی بد بود اما ب راحتی پشت سر گذاشتم
از تجربه هایی ک ب دست اوردم همیشه استفاده کردم اما ب جز تو ی رابطه ک باز ازش ضربه خوردم اما خودمو نباختم

ایسان با حرفایی که میزنی خیلی ارومم میکنی دختر
واقعا ازت ممنونم Heart
مرسی  که همیشه پیشمونی Heart

(12-03-2020، 18:48)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 18:45)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ملیکا ناراحت هیچ چیزی نباش اتفاق هایی ک برا من افتاده خیلی بد بود اما ب راحتی پشت سر گذاشتم
از تجربه هایی ک ب دست اوردم همیشه استفاده کردم اما ب جز تو ی رابطه ک باز ازش ضربه خوردم اما خودمو نباختم

اجی اگه داستانای منو بشنوی  
انقدر گریع میکنی کعععع
خداا میدونه من چه چیزایی بع چشم دیدم
چه کسایی دلمو شکستم
طرف با رلم رل میزنه جلو چشم خودمم
اگه حال این روزا مو برات تعریف کنی
میفهی چقدر اذیت شدم
ولی تا حالا هیشکی نتونسته درک کنه

چرا ملیکا من حالتو میفهمم

مخصوصا اونی کا جلو چشمام با دوستم رل میزنه

خخخخخخخخ من با هر دوتا تونم جورم Big Grin
-

مرسی Heart
(12-03-2020، 18:52)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ن برخی واقعی هستش فقط مجازی نیس ولی باو همش هوس الکی هستش خوشبحال عاشق واقعی
(12-03-2020، 18:54)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 18:52)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 18:50)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 18:44)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 18:42)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_44

خیلیییییییییییییییییییییییی رو مخی
از ته  دلم اینو میگم

مورتی ملیکا راست میگه  Big Grin

یکم داری میری رومخم Sad

(12-03-2020، 18:44)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا اخه

میگم ولی ناراحت نشو

چون تو چیزی که به تو مربوط نیست دخالت میکنی

تو چی دخالت کردم مگه

تو اینکه وقتی ملیکا طرف صحبتش منم  تو برمیگردی جوابشو میدی

خب اخه چیزی که من گفتم هیچ ربطی به حرفای شما نداشت فقط گفتم برو سوال بپرس دیگه

ول کن دیگه
حالا دیگه گذشته Cool
(12-03-2020، 18:53)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 18:53)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

مرسی از دل داریت Confused

قابلی نداشت! الان بهتری؟Telegh_02

17171717
(12-03-2020، 18:37)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 18:31)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هه هه هه هه

(12-03-2020، 18:23)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی ستایش جونم♥
مثل همیشم دیگع Telegh_44

پاشو برو سفال بپرس

بی نمک

(12-03-2020، 18:36)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 18:23)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی ستایش جونم♥
مثل همیشم دیگع Telegh_44

ملیکا هر چند خیلی ازت دور شدم ولی  میفهمم ت این چند روز خیلی دیگ داغون شدی می تونم با هات درد و دل کنم اگ تو هم بخوای Undecided

بهترینی...♥
ولی درد من تمومی ندارع اجیTelegh_44

نمیخوام دخالت کنم ولی خواستم یه چیزایرو  و بهت بگم
تو این سن هر اتفاقی بده ادم میکنه فکر میکنه بدترین و فجیح ترینه
ولی نیست مطمعن باش که نیست
من جور به سختی داشتم ولی بعد فهمیدم چرا باید  بره کسی اشک بریزم که اصلا براش مهم نیستم
که من هم جز ۱۰۰ تا دختری هستم گه شکسته و از روشون رد شده
هیچ کسیو به اندازه ی خودت دوست نداشته باش
به کسی اعتماد نکن
به هیچ کس تا وقتی که بدونی دیگه این ادم برات ضرری نداره
میدونم سخته درکت میکنم
تو دوره های سنی درد دخترا شبیه بهم میشه
یه چیزیم بهت بگم از عشق و کراش های مجازی فاصله بگیر تهش پوچیه
ببخش که زیاد حرف زدم
امیدوارم حالت بهتر شه
(12-03-2020، 18:55)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
-

مرسی Heart

خواهش میکنم
منم از ملیکا

ایسان

و غزل که همرو داره سپاس میده ممنونم Heart

در کل از همتون ممنونم
ممنونم که هستین Heart
(12-03-2020، 18:55)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
-

مرسی Heart

فدات عزیزم چنان ادم فراموش میکنه اونی رو ک میخواد حتی اگ عموش و عمه اش بدونن حتی از دوستش بدش بیاد حتی اگه انقدر افسرده بشه از اتفاق هایی ک براش افتاده انقدر غذا نخوره ک تو ی هفته 5 کیلو کم کنه زود ب فکر بره از هیچ چیزی لذت نبره حتی مشاور هم نتونه بفهمه چی میگه