انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 337
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-03-2020، 14:48)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این بار بزارین تا لحظه سال تحویل گ.ا همین نسخه بمونه
اونجوری هیجانش بیشتره

تو پنج روز ۱۰۰۰ صفحه میشه Undecided
(14-03-2020، 14:48)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اونجوری هیجانش بیشتره

موافقم
(14-03-2020، 14:49)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2020، 14:48)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2020، 14:47)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اااااااااااااااااااااااااااااااااه خسته شدم بس ک سپاس دادم crying

اجرک من الله خیرا :-)

ترجمه میکنی Big Grin

پاداشت با خدا #_#
(14-03-2020، 14:49)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2020، 14:44)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2020، 14:43)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2020، 14:41)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2020، 14:39)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کره !
یادش بخیر منم خیلی پیگیرشون بودم..
میدونی چقد خاب دیدم ک رفتم کره جنوبی .___. زبونشونم داشتم کم کم یاد میگرفتَم.
دیگ هرچی زده بودم اون موقع پریدD:

وای من عاشق کره هستم

اونام عاشقتن D:

غذا خودنشونو دیدی؟ چقد قشنگ غذا میخورن تا حد مرگم غذا خورده باشی ببینیشون بازم گشنت میشه ):

غذا خوردنم شبیشون شده بود..و هم اکنون از سرم نیفتاده
کلا میگن از بچگی اینقد جومونگو و فیلمای تاریخشیون و فیلمایی مث f4 رو دیدی چشات شبیشون شده .___.
من تعجب میکنم اینا چطور این همه لاغر می مونن Undecided

ژن برتر دارن دیگه..ت نداری؟ .___.
ی ژن دیگم دارن ..کِ ژنشون اینطوریه ک صورتشونو تنشون مو نداره فق کَلِشون..خلاصه بگم ب جا مو دارنD:

بعد اینا مث ما ایرانیا کیلو کیلو نون و برنج نمیخورن کِ...همش سبزیجاتو گوشتاشونم آپز

نه من دیدم جاهای دیگشونم مو داره الکی شایعه نسازین
(14-03-2020، 14:49)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2020، 14:44)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2020، 14:43)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2020، 14:41)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2020، 14:39)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کره !
یادش بخیر منم خیلی پیگیرشون بودم..
میدونی چقد خاب دیدم ک رفتم کره جنوبی .___. زبونشونم داشتم کم کم یاد میگرفتَم.
دیگ هرچی زده بودم اون موقع پریدD:

وای من عاشق کره هستم

اونام عاشقتن D:

غذا خودنشونو دیدی؟ چقد قشنگ غذا میخورن تا حد مرگم غذا خورده باشی ببینیشون بازم گشنت میشه ):

کلا میگن از بچگی اینقد جومونگو و فیلمای تاریخشیون و فیلمایی مث f4 رو دیدی چشات شبیشون شده .___.

ی ژن دیگم دارن ..کِ ژنشون اینطوریه ک صورتشونو تنشون مو نداره فق کَلِشون..خلاصه بگم ب جا مو دارنD:

بعد اینا مث ما ایرانیا کیلو کیلو نون و برنج نمیخورن کِ...همش سبزیجاتو گوشتاشونم آپز

از گوشت متنفر
(14-03-2020، 14:49)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2020، 14:49)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2020، 14:48)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-03-2020، 14:47)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اااااااااااااااااااااااااااااااااه خسته شدم بس ک سپاس دادم crying

اجرک من الله خیرا :-)

ترجمه میکنی Big Grin

پاداشت با خدا #_#

به به چ زیبا
چه بچه های معصومی <:
(14-03-2020، 14:49)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اونجوری هیجانش بیشتره

خب بشه
چی میشه مگ
جذاب میشه Big Grin
(14-03-2020، 14:50)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
وای من عاشق کره هستم

اونام عاشقتن D:

نه من دیدم جاهای دیگشونم مو داره الکی شایعه نسازین

ت ی جا خونده بودم ک تحقیق کرده بودن..
(14-03-2020، 14:51)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اونجوری هیجانش بیشتره

خب بشه
چی میشه مگ
جذاب میشه Big Grin
چرت میگیا : [