انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 337
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-03-2020، 0:04)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 23:52)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 23:38)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 23:35)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 23:34)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه من هستم نگران نباش

بعـــــــــــــــــله
چ کســـــــــی هم هســـــت Exclamation

هومم تو ازم سوال نپرسیدیااا تو صندلی داغ بدوبرو بپرس بدو

#فوری
رپر محبوب آمریکایی، امینم ، به کرونا مبتلا شد.
وی علائم خود را تعریق و ضعف و استفراغ اعلام نمود و اضافه کرد:  
"My palms are sweaty, knees weak, arms are heavy
There's vomit on my sweater already, mom's spaghetti"

Telegh_26

خب سوالی ندارم  Undecided

(12-03-2020، 23:37)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 23:32)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام خوبین؟
کسی نیس؟حوصلم سر رفت Sad

سلوم ستینم
خوبی؟ خوشی؟ سلامتی؟

سلام عزیزم Heart
هی بد نیستم Undecided
تو چی؟؟؟؟

من خوبم... Heart
چخبر؟(اصن انگار ن انگار همین دوساعت پیش حرف میزدیم!!!) Big Grin  Big Grin  Big Grin

Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
هیچی.حوصلم داره میپوکه
داشتم تا الان فیلم میدیدم(البته چهل و پنج دقیقه پیش:/)
شب جمعس بیاین همه با هم دعای کمیل بخونیم
(13-03-2020، 0:06)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-03-2020، 0:04)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 23:52)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 23:38)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 23:35)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعـــــــــــــــــله
چ کســـــــــی هم هســـــت Exclamation

#فوری

Telegh_26

(12-03-2020، 23:37)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 23:32)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام خوبین؟
کسی نیس؟حوصلم سر رفت Sad

سلوم ستینم
خوبی؟ خوشی؟ سلامتی؟

سلام عزیزم Heart
هی بد نیستم Undecided
تو چی؟؟؟؟

من خوبم... Heart
چخبر؟(اصن انگار ن انگار همین دوساعت پیش حرف میزدیم!!!) Big Grin  Big Grin  Big Grin

هیچی.حوصلم داره میپوکه

Big Grin Big Grin Big Grin
منم خسته شدم از بیکاری!!!شاید فیلم ترسناک ببینم...
(13-03-2020، 0:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-03-2020، 0:06)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

#فوری

Telegh_26

[ -> ]
سلوم ستینم
خوبی؟ خوشی؟ سلامتی؟

سلام عزیزم Heart
هی بد نیستم Undecided
تو چی؟؟؟؟

من خوبم... Heart

هیچی.حوصلم داره میپوکه

Big Grin  Big Grin  Big Grin

خیلی بده بیکاری!
این دوستای جای خالیه ماهم نمیان بریم بیرون!
(13-03-2020، 0:11)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-03-2020، 0:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

سلام عزیزم Heart
هی بد نیستم Undecided
تو چی؟؟؟؟

من خوبم... Heart

هیچی.حوصلم داره میپوکه

Big Grin  Big Grin  Big Grin

خیلی بده بیکاری!
این دوستای جای خالیه ماهم نمیان بریم بیرون!

خیلیییییییییییییییی
خخخخخخخخخخ عجب!!!!
#شب_خوش
جلل خالق

وییییییی

هووووووو

وی هووو ویییی هووو وییی هوووو

ویییییییییییی

هوووووووووو

چقدر خوبه وقتی اینجا خلوته
یکی یه فیلم بگه نگاه کنم
حوصله سررفته
(13-03-2020، 0:26)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی یه فیلم بگه نگاه کنم
حوصله سررفته

فیلم دیو و دلبر رو ببین مناسب سنت
(12-03-2020، 20:52)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 20:41)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قبول کرد حالا من برم بازی خودمو اماده کنم

رفته رفته جالب میشه عجب

(13-03-2020، 0:30)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-03-2020، 0:26)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی یه فیلم بگه نگاه کنم
حوصله سررفته

فیلم دیو و دلبر رو ببین مناسب سنت
مرسی واقعا
اخه اینم شد فیلم Dodgy
تو برو نگاه کن انگار تو دوست داری