انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 337
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-03-2020، 14:18)|HEllen| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 14:13)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بازم که به همدیگه سپاس نمیدید ! 5
دعواتون میکنم از این به بعد ((:

فق همون لحظه ک میگی همه بت سپاس میدیمD:
دیگ یادمون میره برا بقیه

انقدر تکرار میکنم تا ملکه‌ی ذهنتون بشه  kaffe2

(12-03-2020، 14:20)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
؟

جان
با سپاس دادنم کرونا منتقل میشع؟
(12-03-2020، 14:22)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 14:13)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بازم که به همدیگه سپاس نمیدید ! 5
دعواتون میکنم از این به بعد ((:

تسلیم از این بعد دوتا سپاس میدیم Big Grin

آفرین گل دخترای خوشگل (((:
شما

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://bayanbox.ir/download/1904714109677746540/BTS-Don-t-Leave-Me.mp3

رو با

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://bayanbox.ir/download/257192494802917094/Jazzy-B-Dil-Luteya.mp3

مقایسه بفرما
(12-03-2020، 15:20)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

توی صندلی داغ وقتی گفته چرا اواتارت این شکلیه
گفتی قرار بود همه این کارو کنن

کی همچین اتفاقی افتاده؟
من بلد نیستم ایتجوری بگید منم اینجوری کنم !

هلن گفت اینا خوبن بیاین همه مون اینجوری کنیم
بعد چندا تا فرستاد ماهم گذاشتیم
ولی یه سایت هم داره
(12-03-2020، 14:20)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه خوشم اومد! سپاسا زیاد شدن!
یه تشکر ویژه به faust بدهکاریم.
تشکر ویژه
دیگه بدهکار نیستم Smile

عا ببین سپاسای رنگی و خوشجل موشجل 4fvf !
(12-03-2020، 15:04)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 15:00)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 14:53)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 14:51)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=237767&page=164

بپرسین دیگه Telegh_55 هرکی بپرسه سپاس میدماااعاعا

دروغ میگه. سپاس منو هنوز نداده

به مدیران رنگی مخصوصا تو اصلا نمیدم تا وقتی رنگ عادیا هم عوض شهBl5

توقعاتتون از یه مدیر خیلی زیاده. ما فوقش بتونیم رای بدیم به تغییر رنگا !!
حالا باز مال تو قابل تحمله یمی بهم پ.خ داده بود میگفت رمز دوستم چیه؟
اگه من رمزشو داشتم که میرفتم پیامهای خصوصی مهسا رو میخوندم :-|

پیام خصوصی منو میخوای؟؟
.
.
.
.
.
.
.
تو خوابم نمیتونی بخونیشون Tongue Tongue Tongue
(12-03-2020، 15:24)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 15:20)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

توی صندلی داغ وقتی گفته چرا اواتارت این شکلیه
گفتی قرار بود همه این کارو کنن

کی همچین اتفاقی افتاده؟
من بلد نیستم ایتجوری بگید منم اینجوری کنم !

هلن گفت اینا خوبن بیاین همه مون اینجوری کنیم
بعد چندا تا فرستاد ماهم گذاشتیم
ولی یه سایت  هم داره

خب نمیدونی اسم سایتش جیه؟
(12-03-2020، 15:07)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 15:03)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 15:00)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 14:51)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 14:49)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدارا شکر عزیزم
اره واقعا
منم خوبم گلم Heart

خداروشکر Heart
خب چخبرا خانوووم؟؟؟
هیچ
دارم از بیکاری میمیرم crying

زنگ بزن دوستاتو اسکل کن
اونقده حال میدهههههههه Big Grin  Big Grin  Big Grin  Tongue

خخخ
ای شیطون Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin
نفس یبار امتحان کن
من دیروز سه نفرو اسکل کرده بودم... Big Grin Big Grin Big Grin Tongue Cool

مهسا خانم قرار بود ی چیزی تو پ.خ بهم بگیااااا!
Huh  Huh  Sleepy