انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-03-2020، 18:34)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هه میگفتن کع باس ولت میکردم
ولی خا خودم اینطوری دوس نداشتم

میدونی خاب رومخی
ولی از اونور ام تو دلی

دارید شعر میگید Undecided

(26-03-2020، 18:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من از اسب افتادم ...

Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided عجب

(26-03-2020، 18:35)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود بر همگی من اومدم.....

khoshkhosh
I used to believe
We were burning on the edge of something beautiful
Something beautiful
Selling a dream
اهنگ بعدی بی معرفت Big Grin
کسی نگفت خودم انتخاب کردم

میری بی معرفت ولی دوریت خیلی سخته

هنوز چند تا یادگاری ازت توو اتاقم هستش

توو اتاقم هستش

هرکی سراغتو گرفت ازم بهش گفتم رفته
(26-03-2020، 18:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من از اسب افتادم D:

اوخی crying
اهنگ پس برید کنار خواننده ی کرونا اومد Big Grin
(26-03-2020، 18:36)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من از اسب افتادم D:

اوخی crying

تو باز اخطار گرفتی که Confused
(26-03-2020، 18:31)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
sirvan.. 243
SHAGHAYEGH-MIRR 189
**GHAZAL** 170
ღℯʟїкα 117
m.h.sa 112
Kind-girl-nafas 90
محمّد 89
s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ 85
setayesh- 68
S-T-I-N 60
aysan666666 56
Hediyee 36
esiesi 23

Pαrɴyαɴ 1
pac man 1

عقب افتادی اونم خیلی خواهس میکنم اولم اونم با اختلاف بابا یکم به من پول بدید کل انجمنو من میچرخونم
بابا
من متنو که حفظ نیستم که
اسم بدید

@**GHAZAL**
[ -> ]
من از اسب افتادم  Telegh_44

کمکت میکنم پاشی
(26-03-2020، 18:37)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2020، 18:36)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من از اسب افتادم D:

اوخی crying

تو باز اخطار گرفتی که Confused

تو از کجا میدونیTelegh_44Telegh_59Telegh_49Telegh_29