انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها
خبری ندادید تکلیف مدرسه ها چی میشه¿¿
(26-03-2020، 18:50)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2020، 18:50)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2020، 18:47)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2020، 18:47)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2020، 18:45)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Angry  Angry  Angry  Angry  Angry

چیه؟میخوای هر کی تو فلشخور باشه از من بزرگتر باشه؟:-)
اخه  خدایی این راستیه تویی Confused  Undecided
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://imgurl.ir/uploads/t497922_.jpg

آره تیپم چطوره؟ Blush

اخه کجای تو میخوره 2 راهنمایی باشی Huh  Confused
پسرا همینطوری رشد میکنن.
بعد از سن بلوغ رشد خیلی سریعی دارن! به حدی که قیافه من در عرض یکسال (شایدم کمتر) دگرگون شده بود.

چه پسر خوبی Telegh_02
(26-03-2020، 18:51)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2020، 18:49)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2020، 18:47)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2020، 18:47)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2020، 18:45)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Angry  Angry  Angry  Angry  Angry

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدا صدرا چقدر شبیه پسر خالمی
@ s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉

خدایی؟ :-)

عکس پسرخالتو بهم نشون میدی؟شاید همزاد من باشه

(26-03-2020، 18:50)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2020، 18:50)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

آره تیپم چطوره؟ Blush

اولا قد من کوچیکه
دوما این مال یه سال پیشه

قد که کوچیک نمیشه کوتاه میشه Big Grin
(26-03-2020، 18:54)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

آره تیپم چطوره؟ Blush

پسرا همینطوری رشد میکنن.
بعد از سن بلوغ رشد خیلی سریعی دارن! به حدی که قیافه من در عرض یکسال (شایدم کمتر) دگرگون شده بود.

چه پسر خوبی Telegh_02

عجب
خیلی رومخیت Undecided فک کنم
(26-03-2020، 18:54)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها
خبری ندادید تکلیف مدرسه ها چی میشه¿¿

نه بابا غعلا معلوم نیست کی باز میشن Big Grin
(26-03-2020، 18:55)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

وقتی ایسان خیلی رک میشه Telegh_59
قدم یادم رفت؟

بزار فک کنم

الان متر گرفتم ۱۵۵ سانتی متر
(26-03-2020، 18:56)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-03-2020، 18:55)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

وقتی ایسان خیلی رک میشه Telegh_59

از این رک تر هم هست Undecided بعضی وقتا گ.ا خسته کننده نیس؟
خرامان خرامان میروی ای یار کجا بروم بدون تو Smile