انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(27-03-2020، 0:37)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسم شریفتون؟

علیم
نام کاربریم اصلا یه جمله خبریه بیشتر :v
It's Ali
درود بر تو ای علی منم صدرا هستم

از آشنایی با شما خوشوقتم ای دوست
(27-03-2020، 0:43)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

همچنین مَرد
(27-03-2020، 0:45)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-03-2020، 0:43)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

همچنین مَرد

شاعره میگه:

YES
YES
YES
YES
YES

شب خوش ای علی
(27-03-2020، 0:47)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
YES
YES
YES
YES
YES

از شاعرش بدم میاد ولی Yes yes yes

(27-03-2020، 0:47)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شب خوش ای علی

بامدادَت بخیر
اهای خلای تو خونه
بی تربیتای نمونه
قول بدین ک حرفای مهسا یادتون بمونه
همیشه قبل خواب یونجه بخور و راحت بخواب
همیشه یادت باشه گاو شمایی و عمه هات
خخخخخخخخخخ خدا مردم از خنده XD XD XD
این مدل حرف زدن به دور از شان یک انسانه :-○
(27-03-2020، 0:54)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهای خلای تو خونه
بی تربیتای نمونه
قول بدین ک حرفای مهسا یادتون بمونه
همیشه قبل خواب یونجه بخور و راحت بخواب
همیشه یادت باشه گاو شمایی و عمه هات
خخخخخخخخخخ خدا مردم از خنده XD XD XD

از شما بعیده از چیزای خز استفاده کنی.....
در حال زده شدن هستیم...
میبینم صدرا سپاس میده !
ندیده بودم این صحنه رو!