انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-03-2020، 10:54)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:52)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:51)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:49)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:49)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون من نیستمikeike

الان هستی ک =/

نیستم.همینجوری اومدم.دارم میرم ی جای خوبikeikeike

باو من الان دارم حرف میزنم یا تو

نمیدونم.گیج شدم333333
این اومد من هوایی شدم:ngh:

کی اومد؟

(25-03-2020، 10:55)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من امیرو میخوام 8

الان بت میدم
امیررررر cry2
(25-03-2020، 10:44)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخه میگی بیا بریم پاریس تو تو خوابم پاریس رفتی؟

ای بابا اسیر شدیم سر ظهری
این بچه مال کیه بیاد برداره ببره Telegh_01
اوکی جینیس
من پرهامم
برو پی کارت دیگه بچه جون (((:
[/quote]
اول بچه خودتی با اون دختر عموت که شیفتت شده
اخه پرهام من روزی صد نفرو خر میکنم تو میخوای مارو خر کنی برو بزرگ شو بعدن برگرد راستی رفتی پاریس مواظب باش
ندزدنت
(25-03-2020، 10:52)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:49)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انقدر بامزه بود اول فک کردم احسان گفته اومدم ریپلای نامناسبی بدم ((:
که خداروشکر به موقع فهمیدم ، شما چقد نمک شدی از دوری من D:

جوجووووی من (((:
تو اینجا میای زبونت خیلی دراز میشه ها (((:

گاو من ((:
کجا دیدی زبونم کوتاه باشه تاحالا ((: ؟
مهران......

یه چیزی میتونم بهت بگم؟
(25-03-2020، 10:53)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اختلال تجزیه هویت
فرد در این حالت حس می کنه دو یا چند شخصیت مجزا داره

نه بابا من ته خلافم اسکیزوفرنیاست D:
(25-03-2020، 10:55)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:54)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:52)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:51)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:49)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان هستی ک =/

نمیدونم.گیج شدم333333

کی اومد؟

(25-03-2020، 10:55)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من امیرو میخوام 8

الان بت میدم

عخشم Heart Heart
(25-03-2020، 10:56)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیررررر cry2

دندون رو جیگر بزار تا این بشر بیاد
(25-03-2020، 10:56)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:52)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:49)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انقدر بامزه بود اول فک کردم احسان گفته اومدم ریپلای نامناسبی بدم ((:
که خداروشکر به موقع فهمیدم ، شما چقد نمک شدی از دوری من D:

جوجووووی من (((:
تو اینجا میای زبونت خیلی دراز میشه ها (((:

گاو من ((:
کجا دیدی زبونم کوتاه باشه تاحالا ((: ؟

چقد همو دوس دارین شما:ngh::ngh::ngh:
(25-03-2020، 10:57)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:55)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

نمیدونم.گیج شدم333333

کی اومد؟

[ -> ]
من امیرو میخوام 8

الان بت میدم

عخشم Heart  Heart

=/