انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-03-2020، 10:35)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:34)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:28)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خواب دیدم خر دنبالم کردهTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01من بدوووو خرهه بدوووو

این تعبیرش همون خریه که الانم افتاده دنبالت (((:

عه کدوم خررر؟؟

ایشون دیگه .
از این مدرسه تلویزیونی بدم میاد

اسمت نیکه؟
پیام دادم
(25-03-2020، 10:36)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل نگفتی کشتی کجم میبینی Smile

2 ساله ندیدم
(25-03-2020، 10:35)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:32)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:30)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها من نگفتم این پرهامه
حالا هی منو مسخره کنید

این کارتو هیچ وقت یادم نمیره

من از همون اولم باورت کرده بودم سیروان جان . D:

افرین به تو
اخه خیلی مسخره هست یه نفر بعد این همه سال بیاد و این جوری راحت باشه از پاریسم بگه و خوابم تعبیر کنه پرهامم انلاین نمیشه

دقیقا دقیقا .
از اینهمه هوش و ذکاوت اشک تو چشام جمع شد . 
(25-03-2020، 10:36)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:35)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:34)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-03-2020، 10:28)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خواب دیدم خر دنبالم کردهTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01من بدوووو خرهه بدوووو

این تعبیرش همون خریه که الانم افتاده دنبالت (((:

عه کدوم خررر؟؟

ایشون دیگه .

:ngh::ngh:عه زشته
یه سوال تخصصی چرا به رومن توهین میکنن ایرانیا بعضیاشون؟
(25-03-2020، 10:37)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اسمت نیکه؟
پیام دادم

بلی بلی D:
دو تا اسم دارم .
الان میبینم ^^
(25-03-2020، 10:37)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از این مدرسه تلویزیونی بدم میاد

دقیقا خیلی رو مخه66
سلاممممم
بر هم انجمنی هااااااا
خوبین
درود بر شما چه مکنین