انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _گفتگو آزاد نسخه 354 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-04-2020، 15:02)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:00)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 14:59)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 14:56)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 14:53)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ÆMÆշЇÑζ"
کوروش میخونه*_*
چی شدههه *_*
هیچی من کارت داشتم Smile 
چرا مشهد دوس داشتی؟

مخلص برار
چون مشهدیم D:
آها پس حله داداشTelegh_01
فک کردم از جای دیگه ای هستی
رتبه کنکورتو بپرسم یا نه؟
بسپارش ب من D:

حاجی من فنی حرفه ای بودم , با شرط معدل رفتم , معدل 3 سالم 18 بود دولتی قبول شدم
راضیم ازش

تو چی میخونی برادر؟
(23-04-2020، 15:06)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:05)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:04)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:03)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل یه پشنهادی بده که مخشو بزنم مخ نبست که کامپیتوره باید یه ویروسی پیدا کنم بریزم توش تا مجبور بشه از ویروس کش که منم استفاده کنه
ویروس خوب اشنا نداری؟

من نمیزارم مخشو بزنی

مخ کیو بزنین؟نزنین تروخدا.درد داره Big Grin
الله اکبر نمیشه گف
روش بدون درد تضمینی

خخخخخ به به .چطوری درد نداره.بی حسی دارین؟ Smile Tongue
(23-04-2020، 15:05)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:04)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:01)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 14:56)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا تخمه شورش خوبه

شورش زیادش خوبه (:

فلفلی هم خوبه
برا من خوب نیس

از گوشات دود در میاد؟
(23-04-2020، 15:07)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:06)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:05)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:04)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:03)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل یه پشنهادی بده که مخشو بزنم مخ نبست که کامپیتوره باید یه ویروسی پیدا کنم بریزم توش تا مجبور بشه از ویروس کش که منم استفاده کنه
ویروس خوب اشنا نداری؟

من نمیزارم مخشو بزنی

الله اکبر نمیشه گف
روش بدون درد تضمینی

خخخخخ به به .چطوری درد نداره.بی حسی دارین؟ Smile  Tongue

با جوراب بیهوشش میکنه Telegh_59
(23-04-2020، 15:05)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 14:15)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 13:54)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 13:45)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 13:41)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درک میکنم Telegh_01

اوف چقد اغوا کننده بود شعر اصا :>

اع جدی؟
خیلی خوشحالم برات سیس Bd1
بگو ببینم , کدوم دانشگاه , کدوم شهر
دولتی یا ازاد
تهش کووید 19 رو شاناسایی میکنی یا چی؟

من ک همون صنایع چوب رو مشهد قبول شدم
خعلی خوبه

D:
اصلا تقدیم به خودت *_*

قربانتBf3
ازاد شهر خودم
قائمشهر

دارم روش ازمایش میکنم داروشو ساختم میفرستم برات قول بده به چینی های خفاش خور ندیا)):

لنتی چقدر خوب*.*
همون رشته و دانشگاهی که میخواستی^_^

ایییول مبارک باشه
از پسرا دانشگاهتون بگو , سسکی ان یا نه؟

اره اتفاقا بفرس برام , کرونا دارم *_*

اره خدا روشکر..
خودمم و ی رفیق ممد نامم , هرروز پارک بغل یونی سیگار میکشیم و دعا ب حون مسعولین دانشگاه میکنیم :>

(23-04-2020، 13:51)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاشق شین بعد طرفو ول کنین خیلی حال میده

دوسال پیش خودمو دیدم تو این تکستت و باورم داشتم
ولی نکن
زمین به شدت گرده برادر من ..

قربانت
همشون از دم داغون:v

تو یکی فکر نکنم گرونا بگیری D;

ممد خوبه ...پسری که رفیق ممد نامی نداشته باشه به درد نمیخوره)):

تو دیگه خووتو با سیگار خفه کردی-_-
من دود سیگار بهم میخوره نفس تنگی میگیرم چطو میکشین ناموسا
دانشگاه ما خودش پارکهD:
زمینش انقدر بزرگه ادم میترسه تنها بره ساختمون اداریش-_-
ولی محوتش خیلی قشنگه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/۲۰۱۹۱۱۰۴-۱۱۳۴۴۸.jpg
ای بابا.. پیدا میشه
هنوز ترمولکی , بیای بالا پسرا بهتر میان D:

چی بگم والا..

ای بابا .. ی ممد تو زندگی همه هست :>

خب شما جزو قشر مرفحین بی درد هستین دگ -_- ما باید فت و فت بکشیم دگ

ایووول , خیلی قشنگه دانشگاهتون
مهمان قبول نمیکنن من ی ترم بیام اونجا عمومی ها رو بردارم؟ :>

ترم بالاییامم دیدم خو
خوب نیستن-_-

تا ممد هست زندگی باید کرد*_*

ما دردامونو دود میکنیم جااینکه سیگاررو دود کنیم:|
(شت چ جمله ای)

نه دانشکده فنی یه جای دیگس اگه بیایی نمیتونی دانشکده ما بیایی))):
(23-04-2020، 15:08)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:05)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:04)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:01)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 14:56)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا تخمه شورش خوبه

شورش زیادش خوبه (:

فلفلی هم خوبه
برا من خوب نیس

از گوشات دود در میاد؟

حساسیت دارم ب تندی
(23-04-2020، 15:08)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:07)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
من نمیزارم مخشو بزنی

الله اکبر نمیشه گف
روش بدون درد تضمینی

ایهیم ایهیم
این دیه مخ زنی نیستا!مطمئنین میخواین مخ بزنین12
(23-04-2020، 15:09)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:08)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
الله اکبر نمیشه گف
روش بدون درد تضمینی

ایهیم ایهیم
این دیه مخ زنی نیستا!مطمئنین میخواین مخ بزنین12

منکه نمیخوام بزنم اون میخواد بزنه
(23-04-2020، 15:07)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:02)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 15:00)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 14:59)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-04-2020، 14:56)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی شدههه *_*
هیچی من کارت داشتم Smile 
چرا مشهد دوس داشتی؟

مخلص برار
چون مشهدیم D:
آها پس حله داداشTelegh_01
فک کردم از جای دیگه ای هستی
رتبه کنکورتو بپرسم یا نه؟
بسپارش ب من D:

حاجی من فنی حرفه ای بودم , با شرط معدل رفتم , معدل 3 سالم 18 بود دولتی قبول شدم
راضیم ازش