انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _گفتگو آزاد نسخه 354 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-04-2020، 20:21)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام fly2

های شدی باز(((:
(22-04-2020، 20:19)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایشالا بعد از کرونا بیا باهم بریم بکشیم
دوس داشتم زاینده رود باشه
ولی بگرد یه جای خفن تو تهران پیدا کن
میام زودی واسه درس
(22-04-2020، 19:43)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سرکار گذار نباشیم Angel
اقای محترم وقتی در مورد چیزی اطلاعی ندارید لطفا نظر ندید ممنون 19
هر کس بد ما به خلق گوید
ما چهره دل نمی خراشیم
ما خوبی او به خلق گوییم
تا هردو دروغ گفته باشیم
(22-04-2020، 20:21)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام fly2

باد امد و بوی گل امد D:
(22-04-2020، 20:22)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام fly2

های شدی باز(((:

اهوم fly2 fly2
(22-04-2020، 20:19)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-04-2020، 20:07)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-04-2020، 20:04)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-04-2020، 20:02)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-04-2020، 19:58)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خلاصه همونجوری کلی مدیر ثابت جذب کردم :v
غریبه نیستی بعد اینکه بنت کردم رفتم تو اون انجمن عضو شدم  ((: چون حال میداد بنت کردم یادم میاد نویسنده بودی اون زمان ((:
خیلیا قربانی شدن مث تو 
ای بابا Telegh_01
اره میدونم عشق بن داشتی ، معلوم بود فوری زدی بن کردی ..

بقیه الکی قربانی شدن ...
من جاش یاد گرفتم برنامه نویسی و کد نویسی و سایت داری رو ...
آخرش اینجا ناظم شدم ..

توی امضام سایتنم هست گذاشتم فروش
خداشاهده قدرتشو داشتم‌الان زیرابتو میزدم ((: 
آفرین .. از مدیرای ما نون درآوردی خود مدیرامون هیچی نسیبشون نشد 
نه الا صابر همه چیو میدونه:v
زیرابم بزنی دعوام نمیکنهD:
کلی واس فلشخور پلاگین ترجمه کردم و...

حتی ایمانم(مدیرناظم) با این مسخره بازی و انجمن بازیا هَک کرده بودمTelegh_01
زیرآب زن‌خوب ندیدی هنوز ((: جوری زیرآب بزنم که همه اون پلاگین هارو لوله کنه و ..(((: 
از ترس ناظمت کرده کاری با انجمن نداشته باشی ((:
(22-04-2020، 20:20)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-04-2020، 20:19)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازدواج نصف دینه..
پاکیزگی حین ازدواج نصف دیگش.. ((;
اون یکیشم یادم رف .___.

در هر صورت 1.5 دین میبری نوش جونت

شایدم قیدشو بزنم اصن

چرا بزنی؟
(22-04-2020، 20:21)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-04-2020، 20:04)Titiw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عشقش منم ((:

عشقش مادرش
عشقم مادرش D:

زیبا بود 
نمیاد یادم تورو؟
بی تربیت*.*
من بغل یه پسر نا محرم چیکار دارم؟!