انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _گفتگو آزاد نسخه 354 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-04-2020، 11:43)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:42)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:41)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:41)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یاالله سلام

سلام (:

ای جانم Heart  Smile

خوبی

عالی ت خوبی Heart Heart Heart
یاالله
ممد اومد
(24-04-2020، 11:44)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:43)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:42)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:41)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:41)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یاالله سلام

سلام (:

ای جانم Heart  Smile

خوبی

عالی ت خوبی Heart  Heart  Heart

خوبم
(24-04-2020، 11:36)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:36)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:32)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان!
لطفا دعوا نکنین!
غزلی من دعوا ندارم دارم با رفیقم ارش حرف میزدم که خانومش پرید وسط
البته رفیقم بود

شما مجبور نبودی جواب بدی

ببخشید 15
(24-04-2020، 11:45)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:36)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:36)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:32)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان!
لطفا دعوا نکنین!
البته رفیقم بود

شما مجبور نبودی جواب بدی

ببخشید 15

دیگه بس کن و جوابشو نده
(24-04-2020، 11:45)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:44)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سلام (:

ای جانم Heart  Smile

خوبی

خوبم

خداروشکر Heart
(24-04-2020، 11:47)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:45)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ای جانم Heart  Smile

خوبی

خوبم

خداروشکر Heart

Heart

هییی cof
خوابم میاد
(24-04-2020، 11:44)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:42)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:40)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان در صورت ادامه ی دعوا اخطار میگیرید
و چون مدیر های گ آ  الان نیستن من اجازه ی دادن اخطار تو گ آ رو دارم‌
پس لطفا تمومش کنید
دنبال سوژه میگردی برای اخطار ها
اگه میخوای ادامه میدم تا اولین اخطارتو به من بدی

چرا باید دنبال سوژه باشم اخه
اولم اینجا بخش من نیس
دومم وقتی میگی بقیه باهام سرد شدن
بخاطر همین حرفای بی مورده قبول نداری

(24-04-2020، 11:43)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:42)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ببخشید باعث ناراحتیتون شدم نفس خانوم.
دومن من ففط اون کارو کردم.تا ثابت کنم اناهید همون هدیه اس

الان بهم پ.خ داد میگه من هدیه ام امرتون
بعدشم توی گ.ا میگه اناهیدم.

منکه گیج شدم الان ارش رلش کیه هدیه اس یا اناهید!!!!!

یا هردو یه نفرن.

درسته هردو یه نفرن.

منو شقایق خیلی وقته میدونیم اناهید همون هدیه اس.

به هر حال ولش

ببخشید باعث ناراحتیتون شدم.

(24-04-2020، 11:46)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:45)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
دوستان!
لطفا دعوا نکنین!
البته رفیقم بود

شما مجبور نبودی جواب بدی

ببخشید 15

دیگه بس کن و جوابشو نده
چشم

[ -> ]
یاالله سلام
سلام گوگولی داداشی
خوفی ایسانی؟
(24-04-2020، 11:50)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:44)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:42)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:40)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان در صورت ادامه ی دعوا اخطار میگیرید
و چون مدیر های گ آ  الان نیستن من اجازه ی دادن اخطار تو گ آ رو دارم‌
پس لطفا تمومش کنید
دنبال سوژه میگردی برای اخطار ها
اگه میخوای ادامه میدم تا اولین اخطارتو به من بدی

چرا باید دنبال سوژه باشم اخه
اولم اینجا بخش من نیس
دومم وقتی میگی بقیه باهام سرد شدن
بخاطر همین حرفای بی مورده قبول نداری

ببخشید باعث ناراحتیتون شدم نفس خانوم.
دومن من ففط اون کارو کردم.تا ثابت کنم اناهید همون هدیه اس

الان بهم پ.خ داد میگه من هدیه ام امرتون
بعدشم توی گ.ا میگه اناهیدم.

منکه گیج شدم الان ارش رلش کیه هدیه اس یا اناهید!!!!!

یا هردو یه نفرن.

درسته هردو یه نفرن.

منو شقایق خیلی وقته میدونیم اناهید همون هدیه اس.

به هر حال ولش

ببخشید باعث ناراحتیتون شدم.

(24-04-2020، 11:46)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
البته رفیقم بود

شما مجبور نبودی جواب بدی

ببخشید 15

دیگه بس کن و جوابشو نده
چشم

[ -> ]
یاالله سلام
سلام گوگولی داداشی
خوفی ایسانی؟

خوبم ت خوبی Smile
لطفا نقل قول هاتونو کوتاه کنید
با تشکر