انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _گفتگو آزاد نسخه 354 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

قرار شد بم اخطار بدی ):
(24-04-2020، 12:02)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote='*SIRVAN*' pid='3539100' dateline='1587718896']

ابجیم خوب باشه منم خوبم

بابا دیروز به غزل میگم منو ایسان خواهرو برادریم
یک روح در دو بدن 10

میگه قرنطینه قشار اورده بهت 14

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ Big Grin

به حرف بزرگتر گوش کنید دیگه

بخصوص تو غزل 19

زن داداش بد
(24-04-2020، 12:13)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

قرار شد بم اخطار بدی ):

غزل چرا اخ؟
(24-04-2020، 12:11)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 12:10)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 12:08)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب برو بگو عمو صابر پاک کنه تا اخطار نگرفتی

داری دنبال سوژه میگردی برای اخطار دادن 4fvf

Tongue  Tongue  Tongue تجربه کردن بهتر از هیچ اخطار ندادن هستش Big Grin
اگه میخوای به من اخطار بده  Confused
خیلی وقته اخطار نگرفتم
(24-04-2020، 12:13)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 12:02)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 12:01)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ابجیم خوب باشه منم خوبم

یک روح در دو بدن 10

به حرف بزرگتر گوش کنید دیگه

بخصوص تو غزل 19

زن داداش بد

Big Grin عجبا
سیروان خان همینجا بگو
(24-04-2020، 12:14)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 12:13)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قرار شد بم اخطار بدی ):

غزل چرا اخ؟

اولین اخطارتو دوس دارم ب من بدی ):
(24-04-2020، 12:15)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 12:11)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 12:10)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 12:08)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب برو بگو عمو صابر پاک کنه تا اخطار نگرفتی

داری دنبال سوژه میگردی برای اخطار دادن 4fvf

Tongue  Tongue  Tongue تجربه کردن بهتر از هیچ اخطار ندادن هستش Big Grin
اگه میخوای به من اخطار بده  Confused
خیلی وقته اخطار نگرفتم
هیچ مدیری حق ندارع ب ی مدیر دیگ اخطار بده
اینو ی جایی خونده بودم Rolleyes
(24-04-2020، 12:03)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:57)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام ارش س تا اکانت داری تا الان حداقل بگو عمو صابر اونارو پاک کنه

یدونم بود
من اسمشو یادم رفته

ولی واقعا اقا صابر چیزی نمیگه

[ -> ]
(24-04-2020، 12:01)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ابجیم خوب باشه منم خوبم

یک روح در دو بدن 10

(24-04-2020، 12:02)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 11:57)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام ارش س تا اکانت داری تا الان حداقل بگو عمو صابر اونارو پاک کنه

بیشتر هم هست فکر کنم

من اینارو میدونم Big Grin

من شنیدم یه ۵ تا اکانتی داره Big Grin
اره 5 تا اکانت دارم یکیش رو گوشیمه یکیش رو گوشی مامانم دوتاشم رو لبتاب بود با یکیش رفتم بیرون
(24-04-2020، 12:16)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 12:14)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
قرار شد بم اخطار بدی ):

غزل چرا اخ؟

اولین اخطارتو دوس دارم ب من بدی ):

دلیلشو چی بنویسم Big Grin