انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: _گفتگو آزاد نسخه 354 _
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-04-2020، 16:56)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 16:56)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بابا بیاد این گ.ا رو نموم کنیم دیگه اه

بیا منوتو تموم کنیم

چطوری تو

بیا
رو چی بحث کنیم
من میگم روی عسق
(24-04-2020، 16:58)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 16:56)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 16:56)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیا منوتو تموم کنیم

بیا
رو چی بحث کنیم
من میگم روی عسق

عشق اگه منوتو در موردش بحث کنیم ب جایی نمیرسیم اخرش
[ -> ]
[ -> ]

بیا منوتو تموم کنیم

"@"
چطوری تو
سلامTelegh_41
مرسی
تو خوبی؟
اشکالی نداره بیا

من میگم بهترین چیز دنیا عشقه زندگی بدون عشق معنی نداره

16
(24-04-2020، 17:01)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلامTelegh_41
مرسی
تو خوبی؟

بد نیسم
چخبر

(24-04-2020، 17:01)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اشکالی نداره بیا

من میگم بهترین چیز دنیا عشقه زندگی بدون عشق معنی نداره

16

اره درسته (:
روزه هاتون قبول گذشته و آینده 
تا بحال عاشق شدی؟

16

(24-04-2020، 17:02)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روزه هاتون قبول گذشته و آینده 
ممنون همچنین
(24-04-2020، 16:23)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 16:17)R.o.h.a.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 16:15)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 16:11)R.o.h.a.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرهامم اسم قشنگیه میتونین پرهام صدا کنین هدیم خوبه فقط من پسرم.

(24-04-2020، 16:10)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه من پلیس انجمنم 10
هدیه ببخشید اشتباه نوشتم تو اناهیدای

خود آناهید که نه

پلیس؟بنظرم تو فضولی
تو اناهیدی به سه دلیل

دو دقیقه بعداز ورود به انجمن رفتی توی پروفایل اناهیدا که ببینی کی به پروفایلت نگاه کرد

دوم روهام اسمه خواننده مورد علاقته

سوم اونم همیشه به من میگفت فضول
1616

به ناظم به هوشم

همیشه خرابکار ها به پلیس ها میگن فضول 14

قطعا خواهر و برادر به هم شباهت هایی دارن؟شما خواهر نداری؟
الان منظورت اینه اناهید خواهرت!!!!!

یدونه خواهره قسم خورده دارم.

+

چندتا خواهر جون جونیم اینجا

(24-04-2020، 16:20)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 16:19)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 16:17)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-04-2020، 16:15)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به ناظم به هوشم

نازه ن ناظ

خوب شود مهسا نیست
بابا من سرعت تایپم بالاست نمیتونم غلط نداسته باشم الان دارم با سه نفر تو پ.خ دو نفر گ.ا حرف میزنم ها

خب نمیخواد بالا باش
اخه بالا نباشه حال نمیده14

تنی نه.جای خواهرمه با اجازه شما
برنامه هفتگی ماه رمضونو برامون فرستادن تدریس ساعت ۱:۱۵ بامداد -_-

زیر پتو :|
گوشی بدست :|
کتابا جلوت :|
(24-04-2020، 17:03)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تا بحال عاشق شدی؟

16

اره Telegh_59