انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-05-2020، 22:40)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:38)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وقتی اینو نمی فهنی به کسی که درد داره مرفین تجویز میکنن پس خواهشن سکوت اختیار کن

یک مَرد یکبار میگه بای و میره ! هرچند یه مَرد "بای" نمیگه D:
برو حاجی

من موقعه خداحافظی نمیگم بای من موقعه میگم بای که منظورم اینه
(14-05-2020، 22:41)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:39)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مظلوم علیcry2

وی همیشه مظلوم بود ._.

دلم ریش ریش شد برات اصنp336
(14-05-2020، 22:34)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:31)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:30)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:27)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:26)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایا میدانید بپرسم؟ یدونه ..
بفرمائید :|

میدونی وقتی میخان یه خسیسو اذیت کنن چیکا میکنن؟
نه نمیدونم :|
چیکار میکنن؟

میبندنش به تیرچراغ برق میگن کوچه بغلی دارن شام میدن25r30
مهسا میونی اخرین دندونی ک ت دهن ادم پیدا میشع اسمش چیع
(14-05-2020، 22:43)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:34)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:31)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:30)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:27)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بفرمائید :|

چیکار میکنن؟

نه بگو بگو Big Grin
(14-05-2020، 22:42)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

Somebody translate this fockin' bullshit :|
(14-05-2020، 22:44)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:42)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

Somebody translate this fockin' bullshit :|
وقتی میگه بای نمیخواد بره :|
(14-05-2020، 22:42)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:38)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:32)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:29)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:24)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کلا کوچه ی علی چپ که آخرش بن بسته ما که تا ته ش رفتیم
هردو روز یه بار بیمارستان و عمل؟!
بعد داری بیهوش میشی میای اینجا؟!
نمی دونم ما رو چی می بینی!
ولی بگم بهت من سه روز تب داشت نتونستم گوشیمو بگیرم دستم بعد تو تو تخت بیمارستانی و از صبح تا شب اینجا؟!
حداقل یه بهونه بهتر گیر بیار
عمو شما دخترید من پسر من اپاندیسمو چند روز پیش عمل کردم صبحش ساعت 8 چندتا موضوع زدم  بعدش گوشی رو گرفتن ساعت 11 صبح عمل شدم برای فرراش اومدم انجمن

اون بیهوشیم توضیح دادم منظورم جی بود از غزل بپرس من دروغی ندارم به تو بگم نیازی نمی بینم به تو دروغ بگم  

من بدون گوشیم دق میکنم بفهم دخی جون

بهونه ت خیلی مسخره ست
جون آدم مهمتره و اینکه فکر می کنی ما کسی که عمل کرده رو ندیدیم؟!
آدم داره از درد میمیره بعد میاد موضوع می زنه؟!
من حاضرم شرط ببندم تو حتی نمی دونی آپاندیس کجاست!
وقتی اینو نمی فهنی به کسی که درد داره مرفین تجویز میکنن پس خواهشن سکوت اختیار کن
تو حتی دیکته هم بلد نیستی
مورفین هم اشتباه نوشتی
خواهشا هم این طوریه
مورفین بهش می زنن چندساعت می خوابه نه اینکه گوشی بگیره دستش!
تو به کسی که داداش ترم اخر رشته پرستاری میگه مرفین(به کسی ربط نداره من دویت دارم غلط بنویسم)

برو بزار باد بیاد دخی جون.

خودتون با رشته های ادبیات داره برای من از پزشکی حرف میزنه
کسی دکمه پیدا کرد بهم بگه Telegh_32
(14-05-2020، 22:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:43)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
چیکار میکنن؟

نه بگو بگو Big Grin

خندع دار نیس ولی میگم
دندون مصنوعی
میدونی چرا دو دوتا می‌شود پنج تا؟
سلام ممد چرا کاربر حرفه ای شدی؟؟