انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

آره کلا به نتیجه خیلی اعتباری نیست. ولی همین که آدم توی اون شرایط قرار بگیره و با جو آزمون آشنا شه و یه سری مهارت مخصوص سر جلسه پیدا کنه خوبه. به نظرم برنامه راهبردی قلمچیم واقعا خوبه. به موقع مطالب دوره میشه و ..

ولی کلا، خیلیم اذیت نکن خودت رو و سخت نگیر. نه به بی خیالی اون پسرا نه اینکه آدم خیلی سخت بگیره همه چیزو. هزار راه برای رسیدن به اونجای زندگی که حالمون خوبه وجود داره که کنکور فقط یکیشه. ((=

(15-05-2020، 11:14)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2020، 11:04)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2020، 10:57)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بروخونتون himym از همشووون داستان قشنگ تر و جذاب تری داشت . پایانش هم از همه فوق العاده تر بود.

منم نگفتم زشت و ناجذابه و پایانش افتضاح بوده که.
کلا این سه تا سریال قوین توی کمدیا، اینکه کی کدومو بیشتر بپسنده سلیقه ایه دیگه.

نخیر تو گفتی کپی از فرندزه درحالی که خود فرندز کپی از ساینفلده هه

اینو من نمیگم فقط، خیلیا که خودشون فن هایمیمن هم قبول دارن.
+ من خودمم فن هایمیمم اصلا.
ولی مورتی جان ببین من توی پیام بالا گفتم اینا همه مربوط به سلیقه ست و بحثو تموم کردم. بیا دوست باشیم دیگه. حوصله ندارم به خدا. :|
(15-05-2020، 11:31)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آره کلا به نتیجه خیلی اعتباری نیست. ولی همین که آدم توی اون شرایط قرار بگیره و با جو آزمون آشنا شه و یه سری مهارت مخصوص سر جلسه پیدا کنه خوبه. به نظرم برنامه راهبردی قلمچیم واقعا خوبه. به موقع مطالب دوره میشه و ..

ولی کلا، خیلیم اذیت نکن خودت رو و سخت نگیر. نه به بی خیالی اون پسرا نه اینکه آدم خیلی سخت بگیره همه چیزو. هزار راه برای رسیدن به اونجای زندگی که حالمون خوبه وجود داره که کنکور فقط یکیشه. ((=

اره دیقا برا همی رفتم گفتم اگرم نخونم برا ازمون ولی شرکت کنم برا اشنایی با جو . خبر ندارم از قلم چی !

نه من متعادلم خدارشکر ! (: فقط گاهی وقتا فکر و خیال توقع بالای خانواده ادم اذیت میشه ! اوهوم حرف قشنگی زدی =)
اصن ادم باید بره ت راهی ک دوس داره .

(15-05-2020، 11:29)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2020، 11:28)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصلا کنکور خیلی وقتش زیاده چخبره ۴ ساعت. من کنکور تجربی رو یه ساعت زودتر اومدم بیرون. کنکور زبان هم فک کنم کلا یک و تیم ساعت نشستم ، اومدم خونه stranger things فصل ۳شو دیدم

۷ و خورده ای رفتم کنکور ، حدود ۸ شروع شد ۹ و نیم تموم کردم الکی تا ۱۰:۱۵ نشستم :|

من سر ازمونا همین طوریم D:
مث الان . از ساعت 10 شرو شد ازمونم 11ونیم 12 تموم کردم .. هنو نفرستادم پاسخبرگو D:
(15-05-2020، 11:38)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2020، 11:31)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اره دیقا برا همی رفتم گفتم اگرم نخونم برا ازمون ولی شرکت کنم برا اشنایی با جو . خبر ندارم از قلم چی !

نه من متعادلم خدارشکر ! (: فقط گاهی وقتا فکر و خیال توقع بالای خانواده ادم اذیت میشه ! اوهوم حرف قشنگی زدی =)

آره دیگه، کلا خیلی به تعریف "موفقیت" و "چیزی شدن" از نظر بقیه توجه نکن. (;

مثلا الان از دید جامعه من خودم کسیم که تا حدودی از پس کنکور تجربی براومده. ولی ته دلم خودم میدونم شاید اگه کلا میرفتم توی فیلد انسانی زندگیم یه رنگ قشنگتر و دلخواه تری داشت.
توی هیفده هیجده سالگی آدم فکر میکنه اون رشته ی خوبو دوست داره چون علاقشه. چندسال که بگذره ممکنه بفهمه خیلی وقتا اون علاقه از فشارِ اجتماعی اومده. و درون آدم با رشته ها و شغلا و کارای دیگه خوشحالتره.

اصلا هعی،
چین اسموکرز لازم شدیم به قول فرهان. XD
(15-05-2020، 11:51)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-05-2020، 11:38)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

آره دیگه، کلا خیلی به تعریف "موفقیت" و "چیزی شدن" از نظر بقیه توجه نکن. (;

مثلا الان از دید جامعه من خودم کسیم که تا حدودی از پس کنکور تجربی براومده. ولی ته دلم خودم میدونم شاید اگه کلا میرفتم توی فیلد انسانی زندگیم یه رنگ قشنگتر و دلخواه تری داشت.
توی هیفده هیجده سالگی آدم فکر میکنه اون رشته ی خوبو دوست داره چون علاقشه. چندسال که بگذره ممکنه بفهمه خیلی وقتا اون علاقه از فشارِ اجتماعی اومده. و درون آدم با رشته ها و شغلا و کارای دیگه خوشحالتره.

اصلا هعی،
چین اسموکرز لازم شدیم به قول فرهان. XD

اوهوم

اره اصن بعضیا هستن ت سنای خیلی بالا تازه میفهمن از زندگی چی میخان و ب چی عشق و علاقه دارن !
همینه میگن زندگی گنگه دیگ

عآ اره راس میگیD:
دوباره سلام.____.
عجب:|
سلام اون آدرس پستی که به من دادی دیرتر از من پست رو گذاشته بود پس باید به اون اخطار بدی ارسال نظر برای پستمم آزاد کن

سلام چرا بهم اخطار دادی؟ اون لینکو که من دیدم دیرتر از من پست گذاشته بود پس باید به اون اخطار بدی نه به من ارسال نظر پستمم باز کن
(15-05-2020، 13:00)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب:|

چی عجب.___.
(15-05-2020، 13:13)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام اون آدرس پستی که به من دادی دیرتر از من پست رو گذاشته بود پس باید به اون اخطار بدی ارسال نظر برای پستمم آزاد کن

سلام چرا بهم اخطار دادی؟ اون لینکو که من دیدم دیرتر از من پست گذاشته بود پس باید به اون اخطار بدی نه به من ارسال نظر پستمم باز کن

اخطار نگرفتید شما
خواهر من من دیشب یه پست رو گذاشتم خب؟بعد امروز یکی دیگه مشابه پست منو گذاشته به جای اینکه برای اون اخطار بره که پستت تکراریه برای من اومده Angry Angry