انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-05-2020، 20:31)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:30)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:28)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:16)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سـلــام گلــــآی فلــش Heart

سلاااام عشقممم

سلااااااااااااااااااااام زنـــــدگیـــــــم خــــــــــــــوبــی؟❤❤

قربونت برم بد نیستم ♥♥
تو چطوری عزیزم؟

چرا بد نیستی؟
طوری شده عشقمم؟؟ Sad

بد باشم ینی؟Telegh_01
بعداز ظهر اومدم اینجا منتظرت بودم Big Grin
(13-05-2020، 20:32)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:31)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:30)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:29)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:27)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مووچ مووووووچ❤

سلام اخبی Blush

خوبی Big Grin

مرسی شما خوبی؟

خواهش منم خوبم چ خبر Big Grin

سلامتی اقا2chw
عجب سیبیلایی کاش سیبیلام مثه تو بود Big Grin Big Grin
(13-05-2020، 20:32)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:32)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:28)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:28)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:24)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو چی؟ v:

شیطون؟ v:
من که دل داده ام بر هر چه بادا باد D:

بیا پ.خ ببینم چی میگیا :v

جام خوبه v:

ازم دور شدی شیطون :v

من از نزدیک بودن های دور میترسم ):
(13-05-2020، 20:25)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:20)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:19)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:16)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:15)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Heart  Heart
من از تو بدتر Big Grin

خخخخخخخخ مدرسه میخوای بری؟

نمیدونم احتمال زیاد نه !
ت چی؟ Smile

ما مجبوریم بریم خانم دیروز گفته هشتما و نهما بیانTelegh_33

شورش کنید ! Telegh_01

من بیخیال
وای ریاضی ننوشتم
وای علوم سوالاتشو ننوشتم
وای اجتماعی درس دادع سوالاتشو ننوشتم
از اینا ندارم ک دارم Big Grin
(13-05-2020، 20:34)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:31)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:30)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:28)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلاااام عشقممم

سلااااااااااااااااااااام زنـــــدگیـــــــم خــــــــــــــوبــی؟❤❤

قربونت برم بد نیستم ♥♥
تو چطوری عزیزم؟

چرا بد نیستی؟
طوری شده عشقمم؟؟ Sad

بد باشم ینی؟Telegh_01
بعداز ظهر اومدم اینجا منتظرت بودم  Big Grin

ن عه!!
تو گفتی بد نیستم گفتم چرا ناراحتی Big Grin
اخ ببخشید بگردمم تا ساعت ۶ و خورده ای سر کلاس بودم (مثلا خیر سرم)
بعدشم اومدم اینجا رمان بخونم نمیدونستم منتظری Sad

(13-05-2020، 20:34)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:32)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:31)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:30)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:29)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبی Big Grin

مرسی شما خوبی؟

خواهش منم خوبم چ خبر Big Grin

سلامتی اقا2chw
عجب سیبیلایی  کاش سیبیلام مثه تو بود Big Grin  Big Grin

سیبیلای عاقاست عه!!
(13-05-2020، 20:35)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من بیخیال
وای ریاضی ننوشتم
وای علوم سوالاتشو ننوشتم

امتحانم ک نمیدی Telegh_43
سلام Big Grin
(13-05-2020، 20:35)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:25)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:20)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:19)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:16)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخخخخ مدرسه میخوای بری؟

نمیدونم احتمال زیاد نه !
ت چی؟ Smile

شورش کنید ! Telegh_01

من بیخیال
وای ریاضی ننوشتم
وای علوم سوالاتشو ننوشتم

من استرس نوبت دوم کم کم داره میفته به جونم Undecided Big Grin
(13-05-2020، 20:37)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
من بیخیال
وای ریاضی ننوشتم
وای علوم سوالاتشو ننوشتم

امتحانم ک نمیدی Telegh_43

چرا امتحان هارو میدم میدم Big Grin

(13-05-2020، 20:39)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
نمیدونم احتمال زیاد نه !
ت چی؟ Smile

شورش کنید ! Telegh_01

من بیخیال
وای ریاضی ننوشتم
وای علوم سوالاتشو ننوشتم

من استرس نوبت دوم کم کم داره میفته به جونم Undecided  Big Grin
اونو نگو ک دارم ب تلقب هایی ک باید بکنم فک می کنمTelegh_26Telegh_01Telegh_01
(13-05-2020، 20:36)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-05-2020، 20:34)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
قربونت برم بد نیستم ♥♥
تو چطوری عزیزم؟

چرا بد نیستی؟
طوری شده عشقمم؟؟ Sad

بد باشم ینی؟Telegh_01
بعداز ظهر اومدم اینجا منتظرت بودم  Big Grin

ن عه!!
تو گفتی بد نیستم گفتم چرا ناراحتی Big Grin
اخ ببخشید بگردمم تا ساعت ۶ و خورده ای سر کلاس بودم (مثلا خیر سرم)
بعدشم اومدم اینجا رمان بخونم نمیدونستم منتظری Sad

میدونم شوخیدم Big Grin
عیب نداره عزیزم .. منم تا اون موقع خواب بودم! Big Grin
فدا سرت