انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-05-2020، 22:45)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وقتی میگه بای نمیخواد بره :|

ناز پسر نکشیدم حقیقتا :/
دخترم یادم نمیاد حتی ..
(14-05-2020، 22:46)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:42)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو حتی دیکته هم بلد نیستی
مورفین هم اشتباه نوشتی
خواهشا هم این طوریه
مورفین بهش می زنن چندساعت می خوابه نه اینکه گوشی بگیره دستش!
تو به کسی که داداش ترم اخر رشته پرستاری میگه مرفین(به کسی ربط نداره من دویت دارم غلط بنویسم)

برو بزار باد بیاد دخی جون.

خودتون با رشته های ادبیات داره برای من از پزشکی حرف میزنه

دارم هاسکی میشم !!
اخطار دوم !

این بحث رو ادامه نمیدم تا بیشتر از این به کسی توهین نکنم

ببخشید بابت حرفای زشتی که زدم
(14-05-2020، 22:47)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:43)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:34)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:31)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه نمیدونم :|
چیکار میکنن؟

میبندنش به تیرچراغ برق میگن کوچه بغلی دارن شام میدن25r30
مهسا میونی اخرین دندونی ک ت دهن ادم پیدا میشع اسمش چیع

نه بگو بگو Big Grin

خندع دار نیس ولی میگم
دندون مصنوعی
میدونی چرا دو دوتا می‌شود پنج تا؟

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
بگوو
(14-05-2020، 22:46)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو به کسی که داداش ترم اخر رشته پرستاری میگه مرفین(به کسی ربط نداره من دویت دارم غلط بنویسم)

این چیزی نیست که تخصصی باشه
یه آدم عادی هم می دونه!
کاش حداقل از داداشت می پرسیدی که نیمه ی عمر مورفین چقدره ((:
(14-05-2020، 22:49)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید بابت حرفای زشتی که زدم

اوهوم (: 
میدونی ..
مهم نیست شب بخیر (:
(14-05-2020، 22:48)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:45)@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وقتی میگه بای نمیخواد بره :|

ناز پسر نکشیدم حقیقتا :/
دخترم یادم نمیاد حتی ..
من به کسی بگم بای اگه طرف خیلی مهربون باشه میگه حالا خودتو چ.. نکن :|
عجیبه والا D:
ممد چراحرفه ای شدی؟؟باتوام

(14-05-2020، 22:48)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(14-05-2020، 22:42)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو حتی دیکته هم بلد نیستی
مورفین هم اشتباه نوشتی
خواهشا هم این طوریه
مورفین بهش می زنن چندساعت می خوابه نه اینکه گوشی بگیره دستش!

دارم هاسکی میشم !!
اخطار دوم !
اوکی
(14-05-2020، 22:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:47)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:43)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 22:34)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبندنش به تیرچراغ برق میگن کوچه بغلی دارن شام میدن25r30
مهسا میونی اخرین دندونی ک ت دهن ادم پیدا میشع اسمش چیع

نه بگو بگو Big Grin

خندع دار نیس ولی میگم
دندون مصنوعی
میدونی چرا دو دوتا می‌شود پنج تا؟

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
بگوو
چون علم پیشرفت كرده
میدونی چرا دود از دودكش بالا می‌رود؟