انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
وااااااای خداااااا
زندگی بلاخرعه نویسندع شدی؟
چقدر خوشحاااال شدممم
4444444444444444

ووااای خدا نااارنجیی شددد2932
عجب Rolleyes 7
(14-05-2020، 13:40)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 13:36)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 13:34)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رک بگم زدی داغونم کردی با 17 سال و چند روز سن بازم بچم

به هر حال من تا پایین این ماه فعالیتمو ادامه میدم ر چی شد شد

به سن و سال ربط نداره !
مهسا ۱۳_۱۴ سالشه ولی نگاش کن .. انگار سنش دو برابر توئه.

بنظرم بهتره وقتی که صرف فعالیت میکنی ، صرف تغییر اخلاق و رفتارت بکنی ! زودتر نتیجه میگیری ((:
باشه  بابا مهسا خوبه ما بد
من تلاشمو کردم خیلی تلاش کردم ولی اخرش به حای نویسنده شدت تحقیرم کردین

باشه
با اجازتون ببخشید وقتتونو گرفتم بای

در نا امیدی بسی امید است ..
تو خوبی باز ..

من بدتر تو بودم
(14-05-2020، 13:40)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه  بابا مهسا خوبه ما بد
من تلاشمو کردم خیلی تلاش کردم ولی اخرش به حای نویسنده شدت تحقیرم کردین

باشه
با اجازتون ببخشید وقتتونو گرفتم بای

هیچ جا برای رفتار بد تحسینت نمیکنن که اینجا دومیش باشه !
یا حق .

#وی_بخشی_از_این_صفحه_بود
(14-05-2020، 13:39)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 13:37)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رها مگه تو نگفتی اینکارو بکن  نظر بقیه کصبت بهت عوض میشه پس چی شده دیدی بازم عوض نشد Sad  15

الان اشک تو جشمام جمع شده

نیخوام عر بزنم

شما به شدت مودی‌ای متاسفانه !
سعی کن رفتارت ثابت باشه .. بعداً به حرفم میرسی.

باشه بابا من این همه تیکه قدیمی هارو تحمل کردم جیکم در نیومد اخرش این شد بابا من از بچگی شانس نداشتم بچه بودم دادشمو میزدن تو سرم چون طراحی بلد بود من بلد نبودم الانم مهسارو
هورااااا

(14-05-2020، 13:43)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 13:39)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-05-2020، 13:37)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رها مگه تو نگفتی اینکارو بکن  نظر بقیه کصبت بهت عوض میشه پس چی شده دیدی بازم عوض نشد Sad  15

نیخوام عر بزنم

باشه بابا من این همه تیکه قدیمی هارو تحمل کردم جیکم در نیومد  اخرش این شد بابا من از بچگی شانس نداشتم بچه بودم دادشمو میزدن تو سرم چون طراحی بلد بود من بلد نبودم الانم مهسارو

منم طراحی بلدم دلت بسووووزه
(14-05-2020، 13:43)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه بابا من این همه تیکه قدیمی هارو تحمل کردم جیکم در نیومد  اخرش این شد بابا من از بچگی شانس نداشتم بچه بودم دادشمو میزدن تو سرم چون طراحی بلد بود من بلد نبودم الانم مهسارو

آخی چقدر غم انگیز ..
مظلوم سیروان 
(((":
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

نیخوام عر بزنم

اون کسی ک با مژهاش کف دسشویی رو تمیز میکنه و کارش خوبه ..
ما بهش میگیم کلفت .. یا کنیز و غلام
نمیدونم شما تو دهاتت ب غلام چی میگی؟!
(14-05-2020، 13:36)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سیروانا نمیگیرن

اخرش به حرف تو رسیدم Sad 15