انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09-06-2020، 19:23)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا سیروان چرا به دیار باقی سفر کرد؟
محروم شد.

من رمان دیوانه پرست رو نوشتم.
برین بخونین.
با حضور کارکتر های:
مهسا
ستین
پرهام
سیروان
اناهید
قاتل زنجیره ای هم که  ادم بد داستان هست.
من چرا با ستین مشکل دارم تو رمان.____.
(09-06-2020، 19:25)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-06-2020، 19:23)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
محروم شد.

برین بخونین.
با حضور کارکتر های:
مهسا
ستین
پرهام
سیروان
اناهید
پارسال به دلیل اینکه کیک رو پرت کرد تو صورتت با هم قهرین.
(09-06-2020، 19:22)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-06-2020، 19:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اشتباه نکن .. دور و نزدیک بودنِ آدم ها ،
به فاصله شان تا تو نیست ..
نزدیک ترین آدم به طُ ، آن کسی است که از دور ترین فاصله ،
همیشه هوایت را دارد .. !

#رفاقتی (:

روزتووون مبارکــ♥ـــ  عشقآ -.-
دور و برتون بگردم ((:

روزه تو هم مبارک خوشگلک من*.*

فدا فدا *-*

(09-06-2020، 19:25)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-06-2020، 19:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اشتباه نکن .. دور و نزدیک بودنِ آدم ها ،
به فاصله شان تا تو نیست ..
نزدیک ترین آدم به طُ ، آن کسی است که از دور ترین فاصله ،
همیشه هوایت را دارد .. !

#رفاقتی (:

روزتووون مبارکــ♥ـــ  عشقآ -.-
دور و برتون بگردم ((:

روز توام مبارررركككك عزيز دلم

مرســـی عشقِ مَن *.*
[ -> ]
محروم شد.

چطور روت میشه که عکس نامجونو بزاری
برات متاسفم
اون اگه بدونه تو عکس شو گذاشتی بیچاره سکته قلبی میکنه
(09-06-2020، 19:20)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نفس شروع زندگیست
عشق قسمتی از زندگیست
اما دوست خوب قلب زندگیست . .

روزتون مبارک رفیقای گلم:-)))

روز توام مبارك عزيزممم
(09-06-2020، 19:27)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
محروم شد.

چطور روت میشه که عکس نامجونو بزاری
برات متاسفم
اون اگه بدونه تو عکس شو گذاشتی بیچاره سکته قلبی میکنه
برای چی؟
(09-06-2020، 19:26)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-06-2020، 19:25)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
محروم شد.

برین بخونین.
با حضور کارکتر های:
مهسا
ستین
پرهام
سیروان
اناهید
پارسال به دلیل اینکه کیک رو پرت کرد تو صورتت با هم قهرین.
من باید با ستین خوب بشم.____.
عکس جیمین رو بزارم خوبه؟
(09-06-2020، 19:20)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نفس شروع زندگیست
عشق قسمتی از زندگیست

@"aylinSmile"

مرسی شینگیل روز شما هم مبارک
رفــــیــــق…
مـبـادا “گـرفـتـه” بـاشـی;
کــه شـهـری را بـه نـمـاز آیـــات وا مــیــدارم . . .
(09-06-2020، 19:27)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نفس شروع زندگیست
عشق قسمتی از زندگیست

روز توام مبارك عزيزممم
اناهید به فدایت♡♡♡