انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کمکم کنید
به کسی که می‌گوید ونزوئلا تو آفریقاس چه باید گفت؟!
این فراموش نشدنیهTelegh_28
تو روز و شب های تاریک ..
تو کنار من هستی ..
حتی وقتی غمگینم ..
نورت رو بهم میتابی ..
بیشتر از هر حرفی، به جای تشکر،
من کنارت خواهم موند ..
تو شب های تاریک تر بیشتر میدرخشی ،
من کنارت میمونم ..
(06-06-2020، 4:51)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2020، 22:57)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2020، 22:46)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2020، 22:43)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2020، 22:33)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای امان اماااان
وقت کم میدن بهمون به طوریکه نمیشه تقلب کرد
جعفر Big Grin
خیلی وقت بود بهت نگفته بودم

از کی شروع شده؟

اولین بار فک کنم بهت گفتم ممد سیرابی Telegh_06  یاد اون روزا افتادم!
از10 Confused  تااخر خرداد
اره یادش بخیر منم گفتم جعفرقووولیی
اون یکی زهرا و یاجده نیستن چرا؟؟
از زهرا خبر نداری؟

برا ما هم تا همون آخر خردادِ
دیگه چیا می گفتیم؟ زیاد یادم نی آخه
راجب ساجده ک حرف زدیم ی بار خ بی معرفته ازشم یکی دوساله خبر ندارم .
زهرا هم هست فک کنم . ی چن روزیه باهاش حرف نزدم
پیروز باشی
خسته نباشی دلاور از همه چی
اره ه شماره ازش گرفته بودم ولی برا مامانشه یه بار پیام دادم گفت شما کی هستید منم نمیدونستم که چه اسمی رو بگم که تو دوستاش هست دیگه بیخیالش شدم
هست؟چرا نمیبینمش:/

تو هم -ـــــــ-
ک اینطور
تو پ.خ میگم
(06-06-2020، 18:48)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2020، 4:51)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2020، 22:57)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2020، 22:46)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-06-2020، 22:43)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از کی شروع شده؟

اولین بار فک کنم بهت گفتم ممد سیرابی Telegh_06  یاد اون روزا افتادم!
از10 Confused  تااخر خرداد
اره یادش بخیر منم گفتم جعفرقووولیی
اون یکی زهرا و یاجده نیستن چرا؟؟
از زهرا خبر نداری؟

برا ما هم تا همون آخر خردادِ
دیگه چیا می گفتیم؟ زیاد یادم نی آخه
راجب ساجده ک حرف زدیم ی بار خ بی معرفته ازشم یکی دوساله خبر ندارم .
زهرا هم هست فک کنم . ی چن روزیه باهاش حرف نزدم
پیروز باشی
خسته نباشی دلاور از همه چی
اره ه شماره ازش گرفته بودم ولی برا مامانشه یه بار پیام دادم گفت شما کی هستید منم نمیدونستم که چه اسمی رو بگم که تو دوستاش هست دیگه بیخیالش شدم
هست؟چرا نمیبینمش:/

تو هم -ـــــــ-
ک اینطور
تو پ.خ میگم

باش
enqad fak zadi dahanet sere sere
in kara valor nadare bede bere =v
عا عا عا عا
تف تو نت/:
Die×.×
ye mosht ezafe kar k time amo mibaran =V