انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-06-2020، 21:49)abstract نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2020، 21:47)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2020، 21:44)abstract نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2020، 21:42)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2020، 21:40)abstract نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درست بگو کیی تا خِفتِت نکردم |:

some × one
ali
=V
hanoozm yadet nayomd? :|

واسا ..
یادم اومد
برو بمیر من تا الان فک میکردم امیریTelegh_01!
مطمنا توام منو اشتباه گرفتی Telegh_01!

شاید ناراحت بشی
ولی من اصن یادم نمیاد ترو :|
ی تصوراتی از نام کاربریت دارم که دو سه تا تیکه بهم مینداختیم

دقیقا منم از تو همینا یادمه ..
جاده خاکی رفتیم حاجی .. 4fvf

jon behet =VVVVVVVVVVV
na vali bahali :|
esmet chie hala
(06-06-2020، 21:51)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2020، 21:49)abstract نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2020، 21:47)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2020، 21:44)abstract نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2020، 21:42)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
some × one
ali
=V
hanoozm yadet nayomd? :|

واسا ..
یادم اومد
برو بمیر من تا الان فک میکردم امیریTelegh_01!
مطمنا توام منو اشتباه گرفتی Telegh_01!

شاید ناراحت بشی
ولی من اصن یادم نمیاد ترو :|
ی تصوراتی از نام کاربریت دارم که دو سه تا تیکه بهم مینداختیم

دقیقا منم از تو همینا یادمه ..
جاده خاکی رفتیم حاجی .. 4fvf

jon behet =VVVVVVVVVVV
na vali bahali :|
esmet chie hala

|:
همون اصغر ..
میبینم ک نژاد پرستم شدی :v
ولی فلشخور قبلا خیلی خفن بود 
الان خیلی تابلو میریزید روهم دختر پسرا :|
یعنی هرکی دوروز بیاد میفهمه کی با کیه
قدیم اینجوری نبود 
من خودم به شخصه قبلا با 6 نفر بودم 6 تا شونم گ.ا باهاشون حرف میزدم :VVV هیشکیم نمیفهمید
چ ***ی بودما :|
(06-06-2020، 21:54)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قدیم اینجوری نبود 
من خودم به شخصه قبلا با 6 نفر بودم 6 تا شونم گ.ا باهاشون حرف میزدم :VVV هیشکیم نمیفهمید

13
(06-06-2020، 21:54)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قدیم اینجوری نبود 

من تک پرشون بودم -_-
[ -> ]
قدیم اینجوری نبود 

به احترامش دو دیقه سکوت ..
(06-06-2020، 21:56)Jack Danielѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
قدیم اینجوری نبود 

من تک پرشون بودم -_-

تو اسکل بودی :V

+
اصغر من ترو دیدم روزه سکوت گرفتم :V
(06-06-2020، 21:56)Jack Danielѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
قدیم اینجوری نبود 

من تک پرشون بودم -_-

صندرلا فدات بشه منقرض شدی مادر¿D:

[ -> ]
قدیم اینجوری نبود 

برا سومین بار تو کل عمرت به حقیقت اعتراف کردی :v
**** :v
(06-06-2020، 21:59)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2020، 21:56)Jack Daniel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
قدیم اینجوری نبود 

من تک پرشون بودم -_-

تو اسکل بودی :V

+
اصغر من ترو دیدم روزه سکوت گرفتم :V

یه بزرگی میگفت تا مردن ارزونه بمیرید ..
حالا توام همینکارو کن4fvf!
یه جعبه بده دست اون6تا بدبخت .. |: