انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-06-2020، 1:10)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من با گوشی میام الان ص۴۳عه 
۲۰ تاییه واسه من )):

با گوشی هم اومدم ، اونجوری نیس |:
دوباره وارد شو ..

(08-06-2020، 1:10)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من پاکم 
به حضرت رقیه 

عی بابا قسم چرا حاجی ..
شوخیه اینا ..
قبولت داریم ._.
منو رقیه ازین حرفا نداریم 
جاست کیدینگ 

نمیدونم فک کنم از تو کنترل پنل انگولک کردم چن سال پیش الان یادم نیس کجاس
(08-06-2020، 1:16)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منو رقیه ازین حرفا نداریم 
جاست کیدینگ 

نمیدونم فک کنم از تو کنترل پنل انگولک کردم چن سال پیش الان یادم نیس کجاس

درد **** :v

خنگ |: .. دقیق بگو چه گلی کاشتی ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافیدم   
(08-06-2020، 1:19)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافیدم   

منم تو همه چی سرک میکشم ولی نه تا این حدTelegh_59Telegh_59
دستت بیکار نمیمونه؟Telegh_43
(08-06-2020، 1:22)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-06-2020، 1:19)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یافیدم  

Ghabln kheili shologh mishod goftego azad 
Ton ton zer mizadim 
D: 
Dg ziad kardm beresam bekhonam .. hey zerti nare safe bad

دسته ک بیقراره ((: 

اون تفنگه میدونی چیه حالا ؟
(08-06-2020، 1:24)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-06-2020، 1:22)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
یافیدم   

Ghabln kheili shologh mishod goftego azad 
Ton ton zer mizadim 
D: 
Dg ziad kardm beresam bekhonam .. hey zerti nare safe bad

دسته ک بیقراره ((: 

عجب ..
کفترا پر زدن رفتن .. مام رفتنی هسیم ..

+
چرا چرا D:

شاید باورش سخت باشه .. ولی نه |:
اختیار داری با صفا ((: 

(08-06-2020، 1:28)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تتو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشین عه 
(08-06-2020، 1:30)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اختیار داری با صفا ((: 

(08-06-2020، 1:28)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تتو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشین عه 

((:

پرآم -_-
حیف نیس بخوابیم ؟