انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ما هردو یه راه میریم .. ولی تو خودتو منفور میکنی .. و من برعکس تو :v تفاوتمون همینه فقد
(06-06-2020، 22:16)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2020، 22:08)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ِیکی دیگه از حقایق فلش مثلا هر دختری اواتارش خیلییییی خوشگل بود از همه زشت تر بود 
برعکس این دخترای خز و مز اصن به به :| 
یارو تو سرزمینای دور افتاده سیستان بلوچستان بود بعد خزززز ولی داف :|||

حيف كه نتونستي شمارشونو بگيري وگرنه الان زندگيت از اين رو به اون رو ميشد
الان تو بايد با اونا بيرون باشي نه اينجا ):
حيف...!

توام مارو نمودی با شماره :||
میگم دلم تنگ شده واسه قدیمیا میگه شماره نداری زنگ بزنی
میگم داف بود میگی شماره ندادی
اصن شاید موبایل ندارم :V
دقدقه×.×
(06-06-2020، 22:21)Jack Daniel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما هردو یه راه میریم .. ولی تو خودتو منفور میکنی .. و من برعکس تو :v تفاوتمون همینه فقد

تو  ****ی
من روراستم :V
یاد گرفتم چطور مغرور باشم
حتی تو جشم اینا منفور باشم =VVVVVVVVVVVV
علیا رو نریزید تو موضوعا مشخصش کنید
و سرانجام ..
(06-06-2020، 22:24)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2020، 22:21)Jack Daniel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو  ****ی
من روراستم :V
یاد گرفتم چطور مغرورو باشم
حتی تو جشم اینا منفور باشم =VVVVVVVVVVVV

ب دنیای من بیا :V
(06-06-2020، 22:21)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2020، 22:16)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2020، 22:08)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ِیکی دیگه از حقایق فلش مثلا هر دختری اواتارش خیلییییی خوشگل بود از همه زشت تر بود 
برعکس این دخترای خز و مز اصن به به :| 
یارو تو سرزمینای دور افتاده سیستان بلوچستان بود بعد خزززز ولی داف :|||

حيف كه نتونستي شمارشونو بگيري وگرنه الان زندگيت از اين رو به اون رو ميشد
الان تو بايد با اونا بيرون باشي نه اينجا ):
حيف...!

توام مارو نمودی با شماره :||
میگم دلم تنگ شده واسه قدیمیا میگه شماره نداری زنگ بزنی
میگم داف بود میگی شماره ندادی
اصن شاید موبایل ندارم :V

فكر كنم بيشتر دلت واس اونا تنگ شده باش حالا نميدونم شايد افكارم غلط باش
پس سختي زيادي ميكشي )':
اين عادلانه نيست كه مردم دو سه تا موبايل داشته باشن ولي تو موبايل نداشته باشي ):
(06-06-2020، 22:26)abstract نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
و سرانجام ..

تو خشنود باشیو ما رستگار

+
علی دوری وگرنه میومدم
+
گوشی واسم بخر غزل خوشگله :VVVVV
سختی زیاد :vvvvv
وات ده...