انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-06-2020، 20:40)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:33)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:32)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:29)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:26)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آرزو ن
هدف!
از نظر من چیز زیادی نیس چون توان انجامشو دارم  نظر اطرافیانمم همینه
ترسم از اینه تقدیرم ی چیز دیگه باشه
من ب هدفم برسم خیلیا از بقل نون میخورن(:
مزون و کارگاه خیاطی وآموزشگاه خیاطی
هدفم اینه

هدف یه نوع سرگرمیه 
چرا با کلمات بازی می‌کنی 
هدف اسم قشنگ تره آرزو
یعنی آرزویی که با تلاش جامه وقوع پوشونده بشه

یه نوع شیرینی که بتونی با قهوه تلخ زندگی بخوری تا قهوه بره پایین
ولی گول زنکه بد مصب 
چون قهوه زندگی همون تلخیه که بوده و هست 

شعار قشنگیه((از نظر من چیز زیادی نیس چون توان انجامشو دارم  نظر اطرافیانمم همین))
همه تو حال خودشون اینو میگن

بیخیال...
تهش یه چیزی میشه دیگه

هیچ کسی اینجوری قانعم نکرده بود/:

اصلا حرفمو قبول نداری(:
بیخیال 

عمری دگر بباید
بعد از وفات مارا
کین عمر طی نمودیم
اندر امیدواری

چون است حال بستان
ای باد نوبهاری

راستش اره قبول ندارم(:
ن من امشب حوصله دارم ن شما/:

آره

من خودم شعار زیاد میدم
که نه زندگی قشنگه و این داستانا
ولی امشب غم عالم ریخته تو دلم(:

درنهایت باید بهت بگم 
به هر چیزی فکر کنی همون میشه
وقتی هدف قشنگی داری اونو جذب می‌کنی 
مخصوصاً وقتی ابعاد هدفت خوشحالی و خوشبختی دیگران هم شامل بشه
به این چهار خط آخر از صمیم قلب اعتقاد دارم و بارها تو زندگی وقوعشو دیدم (؛
 پس خداباماست
(21-06-2020، 20:39)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:32)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:28)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اقا سهند خدایی ب چیزی ک گفتی اعتقاد داری؟!

مطمئنا

همه باهم فرق داریم
تجربه ها
اخلاقیات
زندگیا
الان منو صبا شبیه همیم؟
یا شما با آق ممد؟

بله همه آدمیم
(21-06-2020، 20:44)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:39)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:32)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:28)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مطمئنا

همه باهم فرق داریم
تجربه ها
اخلاقیات
زندگیا
الان منو صبا شبیه همیم؟
یا شما با آق ممد؟

بله همه آدمیم

تا حدودی راست میگه

همه تو شرایط بد میتونیم تبدیل به هیولایی بشیم که خودمونم نشناسیمش!
(21-06-2020، 20:40)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:38)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:29)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:26)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:21)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زندگی یه شوخی مسخره اس
سمفونی آرزوهای دست نیافتنی و سراب های توخالی...

به زبان ساده تر:
مثل سگ دویدن و نرسیدن 
حتی در صورت رسیدن هم بعد چندین سال به گذشته نگاه میکنی و با خودت میگی این همه جون کند که چی؟ رسیدم بهشون ولی حالا چی شد تهش؟
هیچ هیچ هیچ

امشب نمی‌دونم چه مرگمه!

آرزو ن
هدف!
از نظر من چیز زیادی نیس چون توان انجامشو دارم  نظر اطرافیانمم همینه
ترسم از اینه تقدیرم ی چیز دیگه باشه
من ب هدفم برسم خیلیا از بقل نون میخورن(:
مزون و کارگاه خیاطی وآموزشگاه خیاطی
هدفم اینه

هدف یه نوع سرگرمیه 
چرا با کلمات بازی می‌کنی 
هدف اسم قشنگ تره آرزو

ولی گول زنکه بد مصب 

شعار قشنگیه((از نظر من چیز زیادی نیس چون توان انجامشو دارم  نظر اطرافیانمم همین))

بیخیال...
تهش یه چیزی میشه دیگه

(21-06-2020، 20:26)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:21)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زندگی یه شوخی مسخره اس
سمفونی آرزوهای دست نیافتنی و سراب های توخالی...

به زبان ساده تر:
مثل سگ دویدن و نرسیدن 
حتی در صورت رسیدن هم بعد چندین سال به گذشته نگاه میکنی و با خودت میگی این همه جون کند که چی؟ رسیدم بهشون ولی حالا چی شد تهش؟
هیچ هیچ هیچ

امشب نمی‌دونم چه مرگمه!
لابد از خستگیه 
آدمی مختاره باید تلاش کنه هر چند سخت باشه

تهش هیچ

یه روز با جون کندن به آرزوهات می‌رسی یهو به خودت میای میبینی چه چیزایی ازدست دادی

نرسی هم باز جون کندنی به درو نرسیدی اونم خاک بر سری خودشو داره

تهش بسته به خودمونه! 
اگه طرف آرزویی داشته بهش یقین داشته که درسته حالا که رسیده چیزی از دست نداده اگر فهمید اشتباه کرده تا جایی که راه داشت درست کنه
دومیش هم درسته تنبلی جایی نداره باس کار کرد این عمر امانته
کلا دنیا جای تلخی هست مشکلات هست جوری که یه لحظه سکون ساعت ها ضرر حساب میشه ولی باید مثل موج رفتار کنیم

حاجی من خودم ادمیم که هر چیزی خواستم شده
هر کاریو که بقیه غیر ممکن میدونستن ممکنش کردم
الا وسط یه راهیم که به نشدن و شدنش فکر میکنم
اگه بشه میشه مثه بقیه هدفام که الا میگن خوب که چی؟
اگه نشه که کل تلاشام به یغما رفته و حسرتش میمونه

خیلی خوب
 حرف اینه اگر به درستی چیزی یقین داریم بهش علم داریم که طبیعتا قبلش مشورت کردیم  ومحکم کاری ها رو کردیم ترس معنایی نداره تردید هم بی خوده با قدرت باس جلو رفت بقیش دست خداست 
و این که تلاشی به یغما نمیره  اگر به دید ما شکستی بود که نیست همش تجربس و کمک میکنه راه و روش کار رو بهبود بدیم و دقیق تر بشیم
(21-06-2020، 20:44)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:40)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:33)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:32)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
هدف یه نوع سرگرمیه 
چرا با کلمات بازی می‌کنی 
هدف اسم قشنگ تره آرزو

ولی گول زنکه بد مصب 

بیخیال...
تهش یه چیزی میشه دیگه

اصلا حرفمو قبول نداری(:
بیخیال 

عمری دگر بباید
بعد از وفات مارا
کین عمر طی نمودیم
اندر امیدواری

چون است حال بستان
ای باد نوبهاری

راستش اره قبول ندارم(:

آره

من خودم شعار زیاد میدم

درنهایت باید بهت بگم 
 پس خداباماست

اتفاقا شعر نبود حقیقت زندگی بود(:
همچنین/:
خیلی ممنون برا حرفاتون یکم امیدوار شدم(:

(21-06-2020، 20:44)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

مطمئنا

همه باهم فرق داریم
تجربه ها
اخلاقیات
زندگیا
الان منو صبا شبیه همیم؟
یا شما با آق ممد؟

بله همه آدمیم

شاید باورتون نشه ولی نگرفتم منظورو/:
(21-06-2020، 20:46)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

مطمئنا

همه باهم فرق داریم
تجربه ها
اخلاقیات
زندگیا
الان منو صبا شبیه همیم؟
یا شما با آق ممد؟

بله همه آدمیم

تا حدودی راست میگه

وقتی خودمو دیدم و خودُ شناختم دیگه هیولایی ندیدم
(21-06-2020، 20:44)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
هدف یه نوع سرگرمیه 
چرا با کلمات بازی می‌کنی 
هدف اسم قشنگ تره آرزو

ولی گول زنکه بد مصب 

بیخیال...
تهش یه چیزی میشه دیگه

اصلا حرفمو قبول نداری(:
بیخیال 

عمری دگر بباید
بعد از وفات مارا
کین عمر طی نمودیم
اندر امیدواری

چون است حال بستان
ای باد نوبهاری

راستش اره قبول ندارم(:

آره

من خودم شعار زیاد میدم

درنهایت باید بهت بگم 
 پس خداباماست
دو راه تخلیه دل رو امتحان کنید داد و بیداد و سجده

چهار خط آخر غیر قانون جذب درسته

(21-06-2020، 20:50)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:46)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
مطمئنا

همه باهم فرق داریم
تجربه ها
اخلاقیات
زندگیا
الان منو صبا شبیه همیم؟
یا شما با آق ممد؟

بله همه آدمیم

تا حدودی راست میگه

آینتو عوض کن
(21-06-2020، 20:47)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:40)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-06-2020، 20:38)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
آر
هدف یه نوع سرگرمیه 
چرا با

(21-06-2020، 20:26)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لابد از خستگیه 
آدمی مختاره باید تلاش کنه هر چند سخت باشه

تهش هیچ

یه روز با جون کندن به آرزوهات می‌رسی یهو به خودت میای میبینی چه چیزایی ازدست دادی

نرسی هم باز جون کندنی به درو نرسیدی اونم خاک بر سری خودشو داره

تهش بسته به خودمونه! 
اگه طرف آرزویی داشته بهش یقین داشته که درسته حالا که رسیده چیزی از دست نداده اگر فهمید اشتباه کرده تا جایی که راه داشت درست کنه
دومیش هم درسته تنبلی جایی نداره باس کار کرد این عمر امانته
کلا دنیا جای تلخی هست مشکلات هست جوری که یه لحظه سکون ساعت ها ضرر حساب میشه ولی باید مثل موج رفتار کنیم

حاجی من خودم ادمیم که هر چیزی خواستم شده
هر کاریو که بقیه غیر ممکن میدونستن ممکنش کردم
الا وسط یه راهیم که به نشدن و شدنش فکر میکنم
اگه بشه میشه مثه بقیه هدفام که الا میگن خوب که چی؟
اگه نشه که کل تلاشام به یغما رفته و حسرتش میمونه

خیلی خوب
 حرف اینه اگر به درستی چیزی یقین داریم بهش علم داریم که طبیعتا قبلش مشورت کردیم  ومحکم کاری ها رو کردیم ترس معنایی نداره تردید هم بی خوده با قدرت باس جلو رفت بقیش دست خداست 
و این که تلاشی به یغما نمیره  اگر به دید ما شکستی بود که نیست همش تجربس و کمک میکنه راه و روش کار رو بهبود بدیم و دقیق تر بشیم

منظور من یه چیز دیگه اس

میگم آدم گم میشه
تو هدف
تو آرزو
یه وقتایی آنقدر غرق رویابافی میشه که یه روز به خودش میاد میبینن پنج سال از عمرش رفته و همش تو رویا بوده
از عمر و زندگیش هیچی نفهمیدم
هیچ کار مفیدی نکرده

یه وقتی غرق رسیدن به هدفی میشه بعد ۱۰ سال به خودش میاد میبینن اوه لعنتی ۱۰ سال از عمرش پریده ولی از این ۱۰ سال هیچی نفهمیدم فقط تلاش کرده
عمرش رفته
جوونیش رفته
بهترین سالهای عمرش رفته
خانواده اش پیر شدن و دیگه جوون نیستن یا فوت کردن
و اون نتوانسته اونجوری که باید از حضورتون استفاده کنه
و در مقابلش فقط به یه هدف لعنتی رسیده که حالا فقط به این فکر می‌کنه که تهش اون چیزی که باید می‌بود نبود
و اگه نمیشد هم چیز خاصی از دست نمیدادم
چقد کم حرف میزنین
مثه قبل نیس اینجاع!
(21-06-2020، 20:51)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اصلا حرفمو قبول نداری(:
بیخیال 

عمری دگر بباید
بعد از وفات مارا
کین عمر طی نمودیم
اندر امیدواری

چون است حال بستان
ای باد نوبهاری

راستش اره قبول ندارم(:

آره

من خودم شعار زیاد میدم

درنهایت باید بهت بگم 
 پس خداباماست
دو راه تخلیه دل رو امتحان کنید داد و بیداد و سجده

چهار خط آخر غیر قانون جذب درسته

(21-06-2020، 20:50)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
همه باهم فرق داریم
تجربه ها
اخلاقیات
زندگیا
الان منو صبا شبیه همیم؟
یا شما با آق ممد؟

بله همه آدمیم

تا حدودی راست میگه

آینتو عوض کن

دادم بیداد خیلی خوبه قشنگ سبک میشه آدم ولی بعدش باعث ناراحتی دیگران میشه که موافقش نیستم
قشنگ نیست آدم واسه تخلیه ناراحتیاش یکی دیگه ناراحت کنه