انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-06-2020، 16:16)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 16:14)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 16:07)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 16:05)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 16:00)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگ ی سوال ریاضیو جواب میدادم مفدلم میشد ۲۰ ولی جواب تدادم:/
ای بابا حیف شد ولی اشکال نداره کاریه که شده
بخاطر کارنامه هم تبریک میگم ژیگر(:

مرسی عزیزم Heart چخبرا گلمD:
گند زدم تو زبان|: با این سوالا سختشون
از تو چه خبر؟
اشکال نداره عزیزم (:
من هیچی دیگه یه مسابقه کتابخوانی مونده ۵،۶ فصلشو خوندم حالا باز بقیه رو هم بخونم...
(((: بیخی
تبارک الله ساعت مطالعه رو بردی بالاD:چندفصله؟
(20-06-2020، 16:27)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 16:16)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 16:14)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 16:07)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 16:05)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای بابا حیف شد ولی اشکال نداره کاریه که شده
بخاطر کارنامه هم تبریک میگم ژیگر(:

از تو چه خبر؟
اشکال نداره عزیزم (:
من هیچی دیگه یه مسابقه کتابخوانی مونده ۵،۶ فصلشو خوندم حالا باز بقیه رو هم بخونم...
Telegh_01 آخه خیلی خوشم اومد ازش...یه ۱۰ تایی هست فک کنم
(20-06-2020، 16:29)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 16:27)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
از تو چه خبر؟
اشکال نداره عزیزم (:
هی میگن ایرانیا کتاب نمیخونند شینگیل من یه مثال نقض برای اوناس
تومیتونی ادامه بده(:
(20-06-2020، 16:31)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 16:29)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
از تو چه خبر؟
اشکال نداره عزیزم (:
هی میگن ایرانیا کتاب نمیخونند شینگیل من یه مثال نقض برای اوناس
تومیتونی ادامه بده(:

قوبونیت بیلم من عشقم Heart Heart
(20-06-2020، 9:41)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تموم شدددددددددددددددددددد
خدا بالاخره تموم شددددددددد
نپص عمیققققققققققققققققققققق
وای از خوشحالی دارم غش میکنممممممممم

منم مدرسم تموم شد
از خوشحالی میخام بمیرم -_-
با تو تو قلبم

یه خونه ساختم

من عشقو تازه

با تو شناختم7
(20-06-2020، 17:20)HoPe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با تو تو قلبم

یه خونه ساختم

من عشقو تازه

با تو شناختم7
اومدددددممممD:
ژااان عشقتو بامن شناختی
◇امروز آخرین روز بهار این قرن است
و در آخرین بهار از قرن بعدی هیچکدام از ما وجود نداریم .. (:
(20-06-2020، 12:31)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 12:07)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 11:05)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 11:03)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 11:01)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برو همون فيلمه رو ببين
به اين كاري نداشته باش
عه همين الان يارو اومد

اون برا شب *-*
الان برم یکم پلاس شم تل
وا کو !؟

اخر شب (=
من الان نميرم :ngh:
منظورم هموني كه عصبي بود اومده

ترسناکه -_-
منم نرفتم .. رفتم سالاد درس کردم خوردم .. جات خالی -.-
اها اون .. قضیه داره باحال تر میشه :vvv
عوضش حال ميده D:
نوش جونت (:
ميشه فوشت بدم از ته دل؟ (=

اوووف ناجور ^_^
فدا فدا .-.
بده عشقم ((=

(20-06-2020، 13:25)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 12:47)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 11:21)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجی توام از همینا داری D: 

چشمم زدین دیگه امروز ساعت 10 پا شدم |:

حیف شد نه ؟ :| 
خرس 

منم از فردا خرس میشم &_&
(20-06-2020، 17:32)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 12:31)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 12:07)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 11:05)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2020، 11:03)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون برا شب *-*
الان برم یکم پلاس شم تل
وا کو !؟

اخر شب (=
من الان نميرم :ngh:
منظورم هموني كه عصبي بود اومده

ترسناکه -_-
منم نرفتم .. رفتم سالاد درس کردم خوردم .. جات خالی -.-
اها اون .. قضیه داره باحال تر میشه :vvv
عوضش حال ميده D:
نوش جونت (: