انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اشتباه گفتی هآ-___-
ز نادان بنالد دل سنگو کوه
از زیرا ندارد برات شکوه

یاد بگیر برات خوبه این شعر و تو فضا بخون تا امثالای تو این شعر تو تگوششون برع:v
شما نگران من نباش (=
داری وسوسم میکنی برم واسه ۹۰٪ :V
(18-06-2020، 14:34)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
٥٠٠ ميدم برو ديگه نيا لعنتي |:

من ۱۰ میدم فقط برع -__-
(18-06-2020، 14:36)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اشتباه گفتی هآ-___-
از زیرا ندارد برات شکوه

یاد بگیر برات خوبه این شعر و تو فضا بخون تا امثالای تو این شعر تو تگوششون  برع:v
برو خودتو باد بزن.
من همسن تو بودم اینو چاپ میکردم میچسبوندم به در کلاس.

(18-06-2020، 14:36)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما نگران من نباش (=
کیه که نگران تو بشه.
(18-06-2020، 14:37)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-06-2020، 14:34)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
٥٠٠ ميدم برو ديگه نيا لعنتي |:

من ۱۰ میدم فقط برع -__-

واسه ي بچه زياديه v:
(18-06-2020، 14:37)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-06-2020، 14:36)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اشتباه گفتی هآ-___-
از زیرا ندارد برات شکوه

یاد بگیر برات خوبه این شعر و تو فضا بخون تا امثالای تو این شعر تو تگوششون  برع:v
برو خودتو باد بزن.
برو فقط .. 
یبار گفتم بت همسن چیه منی ؟ یادت ک نرفته D; 
ادبتون میکنم.
م.ن میرم فقط اگه چیز دیگه ای درباره ی من گفتین دوباره میام.
(18-06-2020، 14:37)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اشتباه گفتی هآ-___-
از زیرا ندارد برات شکوه

برو خودتو باد بزن.
اسکولی هآ
مُخت بد جور تآب دارع
فک نکن هنوز کارایی که با ستایشم کردی رو یادم رفته -___-
بچه تو جاشه.