انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سس خرسی
(17-06-2020، 14:04)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2020، 14:01)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2020، 13:57)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2020، 13:43)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2020، 13:22)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هيچوقت فكر نميكردم برسم به اون مرحله |:
زود بيا ميخوام برم (:
بيام؟ :ngh:

در حد خیلی افتضاحی بهم ریختس -_-
بیا بیا ^^

خب چرا تميز نميكني اتاقتو؟
نميام ميترسم بلاكم كني ):

از وقتی امتحانا شروع شده بود همش خر میزدم وقت نمیشد جم کنم .. الان از صبحه دارم تمیز میکنم -_-

بیا بابا .. تهش خودمم فوشت میدم دگ D::
تو بيشتر از من خر ميزدي |:

بيخيال ميرم به خودش فوش ميدم P:

ندمبه ..
تا شب تموم میشه .. خدا بزرگه :|

ای درد D:
من برم جم کنم میام حالا -_-
خوابم میه
(17-06-2020، 14:07)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2020، 14:04)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2020، 14:01)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2020، 13:57)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2020، 13:43)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
در حد خیلی افتضاحی بهم ریختس -_-
بیا بیا ^^

خب چرا تميز نميكني اتاقتو؟
نميام ميترسم بلاكم كني ):

از وقتی امتحانا شروع شده بود همش خر میزدم وقت نمیشد جم کنم .. الان از صبحه دارم تمیز میکنم -_-

بیا بابا .. تهش خودمم فوشت میدم دگ D::
تو بيشتر از من خر ميزدي |:

بيخيال ميرم به خودش فوش ميدم P:

ندمبه ..
تا شب تموم میشه .. خدا بزرگه :|

ای درد D:
من برم جم کنم میام حالا -_-

بزار واس شنبه

تا تو بيايي ميام پيوي فوشت ميدم (:
2chw
بیژن،طعم زندگی
کسی نیست؟ Confused
[ -> ]
(17-06-2020، 13:17)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2020، 13:15)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-06-2020، 13:10)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote='m.h.sa' pid='3576468' dateline='1592387377']

نگم براااااات D:::::::

بگو برامikeikeike

میترکی اع خنده -__-

حالا بزا ببینم اوکی میشه ):

از همین الان خندم گرفTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
باش بگیااا3cy
نخودسیا میا درکار نباشه ها3cy

ای کوفت Telegh_01

حقته نگم :v

333333میام براتااااااااااا