انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-06-2020، 16:24)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2020، 16:15)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی هس حالا این رویا خانوم (((: 

تو خودت خبر نداری ولی این جمله در واقع بِست ایهام اِور بود (((:

ریلی؟ 
جکِ بلا D: 
(23-06-2020، 16:22)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2020، 16:19)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2020، 16:16)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2020، 16:13)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2020، 16:09)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خيلي خوبه اصن |:
بيشترم ميشن
خوب ميشي نگران نباش

ریختی غزل :|
به امید خدا @_@
هنوزم تو صلحیم عزیزم ؟ :|
مثل هميشه چقدر زياد داري تو لعنتي |:
يكيشم همين يارو 4fvf
خودت چي ميخواي؟ (:

همش زیر سرِ اونیه که به خوردم دادی :|
هزار دفعه بت گفتم بزا بعدِ 18 -___-
کی؟ اراد ؟
هسیم هسیم ):
نه نه الان دارم ميرم اب پرتغال بخورم اگه داشته باشن
بعله...
اخي (:

داری میخوری؟ اگه داشته باشن؟ -_____-
لو رفتی دیگه غزل D:
^ ^
(23-06-2020، 16:23)Offre نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قمه و اینا ؟ خودمم خبر نداشتم همچین قابلیتایی دارم اصلا D:

منم رضامو دیدم شارژ شدم خب ((: 
نُ ._. ، پیشیو عشوه و اینا ):
مداد رنگیاتو میدی ؟ D:

(23-06-2020، 16:25)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2020، 16:20)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2020، 16:18)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ 191
شما ؟ D:

چه عجیب که منم اصلا شما رو یادم نمیاد
بذار یکم فکر کنم
آممممممم.....کاکتوسی،گل خرزهره ای،جلبکی اسمت تو این مایه ها نبود؟ D:

حتما سبزی منظورته ؟ )))):
(23-06-2020، 16:24)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2020، 16:23)Jack Daniel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2020، 16:15)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونم ، خیلی شخمی شده 
هرکی قدیم گرفت گرفت دیگه الان واقن کمر میخواد ساز خوب گرفتن 
من خودم Charvel خیلی دوز دارم ((: 
تو خواب شاید 

هعی رویا .___. (به فکر فرو میرود)
الان دوستم ۱۰ تومن یه چیز خوب گرفت ولی دیگه پول امپلی فایر نعره :v
بگو یه کارت صدا معمولی بگیره وصل کنه به پی سی 
پدالم نمیخواد دیگه میتونه راحت ستاپ کنه صدا خوب بگیره 

باید هدفونم بگیره واس کارت صدا
اسپیکر شخماتیکه :|
(23-06-2020، 16:24)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2020، 16:18)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2020، 16:15)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2020، 16:11)Jack Daniel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زندگی واقعا سخته ..
گیتار رویاهام ۳۰ میلیون تومنه -_- فندرم هست
جمهوری رفتم هیچ عروسکی زیر ۷ تومن نبود

بیا برو کارگری کن درمیاد :|
منم اختلاس میکنم میدم به تو بخر ._.

لواسونو بزن به اسمم 
مرسی اه D: 

برو بچه :|
اون مالِ تو نیس D:
یه کافه میدم بت برو عشق و حال ):

بچه که میدونی کجاس D: 
به ما ک رسید وا رسید حاجی -_- 
یه جزیره بده حداقل 
تنب بزرگی متوسطی ، جهنم کوچیکشم بدی رواله

(23-06-2020، 16:27)Jack Daniel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2020، 16:24)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2020، 16:23)Jack Daniel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
میدونم ، خیلی شخمی شده 
هرکی قدیم گرفت گرفت دیگه الان واقن کمر میخواد ساز خوب گرفتن 
من خودم Charvel خیلی دوز دارم ((: 
تو خواب شاید 

هعی رویا .___. (به فکر فرو میرود)
الان دوستم ۱۰ تومن یه چیز خوب گرفت ولی دیگه پول امپلی فایر نعره :v
بگو یه کارت صدا معمولی بگیره وصل کنه به پی سی 
پدالم نمیخواد دیگه میتونه راحت ستاپ کنه صدا خوب بگیره 

باید هدفونم بگیره واس کارت صدا
اسپیکر شخماتیکه :|

دقیقا با چه پشتوانه ای ساز گرفته D: 
پیش به سوی نسخه ی بعدی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۶۸