انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-07-2020، 23:41)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2020، 23:37)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا اخه وقتی که همش با همین وضع توی فردا با یکی که بهش با همون خوبی میتونی بعد میاد بد؟

چون همش میگه ال میکنم بل میکنم بعد که میگی بیا دیگه بی صدا در می ره

من چیم کمتر از سیندرلا بود؟
(16-07-2020، 23:37)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا اخه وقتی که همش با همین وضع توی فردا با یکی که بهش با همون خوبی میتونی بعد میاد بد؟

دیدی یهو جوگیر میشه ادم میخواد اتاقشو تمییز کنه بعد کل وسیله هاشو میریزه بیرون یهو میفهمه عجب غلطی کرده؟
الانم همینه اولش کلی توهمات و حس جنتلمن بودن بهش دست میده و کلی رویا میسازه بعد میره جلوتر میفهمع چه غلطی کرده..

#جوگیر_نباشیم
(16-07-2020، 23:39)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2020، 23:12)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باید دلیل هم بگیدTelegh_01
همین جوری که نیست

عشق با دوست داشتن قابل قياس نيستن._. هر وقت عاشق بشی ميهمی دليل نميخواد که._.وقتی عاشق شدی حسی که به عشقت داری با حسی که به رفيق فابت مثلا که خيلی دوسش داری مقايسه کن._.
اینا از مفاهیم متشابه هستن همین جا رو نگا رفیقا بهم میگن عاشق هم هستن  و چیزای دیگه از اون ور عاشقا دوست داشتن رو بهم اعتراف می کنن
(16-07-2020، 23:44)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2020، 23:41)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

کفش پاشنه بلندو ...بگذریم
(16-07-2020، 23:39)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2020، 23:32)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی شریعتی نه. دکتر، علی شریعتی.

بونلار ینی چی؟
دکتر دکتره حرفی توش نیست ولی حرفای مخالفین شریعتی رو هم بخون
بونلار دیگه چیه؟
متاسفانه حوصله متنهای طولانی رو ندارم Telegh_02
(16-07-2020، 23:44)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

تو قصه ها نیستی نامادری نداری دوتا خواهر بد نداری از صبح تا شب کار های اونا رو نمی کنی زن هم نیستی و.....

(16-07-2020، 23:47)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2020، 23:39)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2020، 23:32)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بونلار ینی چی؟
بونلار دیگه چیه؟
ترکی آذربایجانی هست یه قصه ای هم داره 
این عادت رو ترک کن فهمیدن زمان بره 
(16-07-2020، 23:46)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2020، 23:39)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2020، 23:12)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باید دلیل هم بگیدTelegh_01
همین جوری که نیست

عشق با دوست داشتن قابل قياس نيستن._. هر وقت عاشق بشی ميهمی دليل نميخواد که._.وقتی عاشق شدی حسی که به عشقت داری با حسی که به رفيق فابت مثلا که خيلی دوسش داری مقايسه کن._.
اینا از مفاهیم متشابه هستن همین جا رو نگا رفیقا بهم میگن عاشق هم هستن  و چیزای دیگه از اون ور عاشقا دوست داشتن رو بهم اعتراف می کنن

اينجا مجازيه مجازی._. اين عشق با اون عشق فرق ميکنه عامو._.
مثلا من هيچ وقت بخاطر رفيق فابم حتی تو دنيای واقعيم تو زندگيم موج وارد نميکنم._.
[ -> ]

(16-07-2020، 23:40)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به نظرم حرفی که اشتباس حداقل تو دیدگاه خودمون
لازم نیست توجیه بشه ._.

یه نظری هست که افرادی که زحمت کشیدن حرفاشونو توجیه کنید که حفظ شان بشه یه قاعده کلی هم هست میگه حسن ظن داشته باشید به خاطر اینا بود

به نظرم حرفای این شکلی تاریخ انقضا داره و یه سری حرفا هم برای عوام هست ن اصول واقعی(اینو کلی گفتم نه درخصوص این مطلب )

زیاد راجب ایشون اطلاع ندارم ولی به خاطر یه چیز ازش بدم اومد._.
(16-07-2020، 23:46)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

کفش پاشنه بلندو ...بگذریم

لعنتی شکل زندگی عجیبِ
نه بمب نه کارد نه گارد نه مرگ
شهر همیشه ها شهر لطافتِ تیغه

(16-07-2020، 23:45)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

دیدی یهو جوگیر میشه ادم میخواد اتاقشو تمییز کنه بعد کل وسیله هاشو میریزه بیرون یهو میفهمه عجب غلطی کرده؟
الانم همینه اولش کلی توهمات و حس جنتلمن بودن بهش دست میده و کلی رویا میسازه بعد میره جلوتر میفهمع چه غلطی کرده..

#جوگیر_نباشیم

این ابدیّت داره میکشه انسانُ
(16-07-2020، 23:48)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2020، 23:47)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

بونلار ینی چی؟
بونلار دیگه چیه؟
ترکی آذربایجانی هست یه قصه ای هم داره 
این عادت رو ترک کن فهمیدن زمان بره 
اولین بارم بود شنیدم!
چیزی رو که نه تجربه کردم و نه به درستی تعریفش رو شنیدم چرا باید با یه درجه اینور، اونور ترش مقایسه کنم ):