انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
همه دور اطرافیام دارن رل میزنن به سرم زده منم برم تو کارش Big Grin

(17-07-2020، 0:22)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:18)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:16)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

رفيق شيشم بود._.

ببين اينی که تو ميگی بيانه...مثلا من ميگم داداش اميرو خيلی دوست دارم ولی هيچوقت حسی که به خانوادم دارم قابل مقايسه با حسم به اون نيست...پس بايد يه فرقی باشه ديگه.

خب پس این بر میگرده به اینکه که طرف راست میگه یا نه
بعضی وقتا بنظرم لازمه نشون داده بشه دوست داشتن

شايد....ديع مخم نميکشه|=

ای جانم
عجب ..
(17-07-2020، 0:22)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(17-07-2020، 0:22)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:18)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:16)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

رفيق شيشم بود._.

ببين اينی که تو ميگی بيانه...مثلا من ميگم داداش اميرو خيلی دوست دارم ولی هيچوقت حسی که به خانوادم دارم قابل مقايسه با حسم به اون نيست...پس بايد يه فرقی باشه ديگه.

شايد....ديع مخم نميکشه|=

ای جانم

فدای تو*-* نزنيااااا._. عوخ...پشيمون ميشی._.از،سينگلی لذت ببر..والا
(17-07-2020، 0:18)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:07)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2020، 23:50)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2020، 23:41)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یه نظری هست که افرادی که زحمت کشیدن حرفاشونو توجیه کنید که حفظ شان بشه یه قاعده کلی هم هست میگه حسن ظن داشته باشید به خاطر اینا بود

به نظرم حرفای این شکلی تاریخ انقضا داره و یه سری حرفا هم برای عوام هست ن اصول واقعی(اینو کلی گفتم نه درخصوص این مطلب )

زیاد راجب ایشون اطلاع ندارم ولی به خاطر یه چیز ازش بدم اومد._.
بخوام توضیح بدم مطلب پیچ دار میشه اما خلاصه بگم این که این اصول بی ریشه نیستن برخی نص شرعی دارن برخی هم عقلی هستن یه نمونه عقلی به ما میگه چون تو طول تاریخ خیلی به ما حمله شده خیلی کتاب ها از بین رفته مثلا حمله به کتابخونه علامه تو بغداد اگر الان حرفی به ما رسید که خوشمون نیومد می گیم ان شا الله این حرف بی اساس نیست و سند داشته و از بین رفته با توجه به شخصیت گوینده و تاریخ 

اون چیز چیه؟
من نگفتم بی ریشه ان..گفتم تاربخ انقضا دارن با مرور زمان با گسترش اقتصاد فرهنگ خیلی از چهارچوبا تغییر میکنه برای مثال قبلا  عشق مقدس بود مثله یه الهه بود ولی الان چی؟الان همون اندازه تقدس داره؟صددرصد نه
خیلی از کتابا تحریف شده ناقص به ما رسیده ..اره همه این مسائل هست حرفیم توش نیست

نمیخوام سرش بحثی کنم ولی همین دکتر ک این همه تو دین سررشته داشت چرا دختر و خانمش تو خارج بی حجاب بودن؟ایشون ک کتاب فاطمه فاطمه است و نوشت فقط برای عوام نوشت و خانوادش مجزان؟

حقیقت تغییر ناپذیره عرف مردم تغییر می کنه فرض مثال امام معصوم رو مردم نخوان از امام چیزی کم میشه؟ مردم ضرر کردن اما چیزی که ارزشه ارزش می مونه همه بانکا ربا بخورن ربا خوب میشه  ؟اصلا
اما جناب دکتر  شریعتی گفتید که نمی خواهید بحث کنید الان نظرم رو بگم یا نه؟
حقیقت باوره
به نظرم چیزی به اسم حقیقت وجود نداره ما باورامونه ک زندگی و دیدگاهمونو میسازه برای مثال اون داستان چوپان و حضرت موسی رو یادته؟باورای اون چوپان دیدگاهشو ساخت ...بعد تو وجود خدا و امام رو نمیتونی با نظر چهارتا انس عادی قیاس کنی ..یه مثال دیگ ما یه قران داریم درسته؟چرا پس صدها تحلیل و تفسیر ازش هست و سر هر مسیله هر مرجع تقلید یه نظر میده؟بع نظرت این نشون دهنده این نیست ک هرکی نظر شخصیشو دخیل میکنه؟اگه دخیل نکنن پس باید از قران یه مفهوم و یه نظر برداشت بشع

بفرما
(17-07-2020، 0:25)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:22)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

رفيق شيشم بود._.

شايد....ديع مخم نميکشه|=

ای جانم

نمیزنم بابا شوخی میکنم
میخوام چیکار
جز دردسر چیزی نداره
من دوست دارم موقعی وارد رابطه بشم که به منظوراشنایی برای ازدواج باشه
که اگه باهم تفاهم نداشتیم بدون دردسر جدا شیم
(17-07-2020، 0:21)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:15)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:11)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:04)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همیشه دوست داشته باشیدتا عاشق باشید._.
مرز بین دوست داشتن و عشق گاهی خیلی باریکه اگه حواستون نباشه ممکنه خیلی چیزارو از دست بدین ._.

Sh.99امشب فلسفی میشود:|||

خب از دست بدیم .. تهش که چی؟
امید حس وابستگی اخساس له شده غرور و باورای شکسته شده چیزی نیست ک بعد از دست دادنش بشه راحت زندگی کرد

مگه اصلا قرار راحت زندگی کرد؟ کل زندگی واسه این که درد بکشی

زندگی سخته درست
ولی مثله حرف بعضی ادما میمونه ک سیگار و موادو فلان میزنن میگی چرا میگن تهش میمیریم دیگ
خب درسته تهش مرگه ولی حداقل این دوروزی که زنده ایم با درو مریضی نگذرونیم دیگ
زندگی سختی های خودشو داره ولی تو برای خود دردسر و عذاب جدید نساز و ۹۰درصد مواقع میشه جلوی سختی هایی ک دست خودمون نیست وایستیم._.
(17-07-2020، 0:24)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب ..

چطوری خوشگل من
(17-07-2020، 0:29)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:25)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

[ -> ]
[ -> ]

شايد....ديع مخم نميکشه|=

ای جانم

نمیزنم بابا شوخی میکنم
میخوام چیکار
جز دردسر چیزی نداره

افرين:)
والا._. موافقم باهات:) اينم کاره خوبيه:) #تا_ميتوانيد از_سينگلی لذت ببريدd:
(17-07-2020، 0:32)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:29)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

[ -> ]
شايد....ديع مخم نميکشه|=

ای جانم

نمیزنم بابا شوخی میکنم
میخوام چیکار
جز دردسر چیزی نداره

افرين:)
والا._. موافقم باهات:) اينم کاره خوبيه:) #تا_ميتوانيد از_سينگلی لذت ببريدd:

دقیقا
#سنگیلو عشق است Big Grin
(17-07-2020، 0:30)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:21)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:15)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:11)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2020، 0:04)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همیشه دوست داشته باشیدتا عاشق باشید._.
مرز بین دوست داشتن و عشق گاهی خیلی باریکه اگه حواستون نباشه ممکنه خیلی چیزارو از دست بدین ._.

Sh.99امشب فلسفی میشود:|||

خب از دست بدیم .. تهش که چی؟
امید حس وابستگی اخساس له شده غرور و باورای شکسته شده چیزی نیست ک بعد از دست دادنش بشه راحت زندگی کرد

مگه اصلا قرار راحت زندگی کرد؟ کل زندگی واسه این که درد بکشی

زندگی سخته درست
ولی مثله حرف بعضی ادما میمونه ک سیگار و مدادو فلان میزنن میگی چرا میگن تهش میمیریم دیگ
خب درسته تهش مرگه ولی حداقل این دوروزی که زنده ایم با درو مریضی نگذرونیم دیگ
زندگی سختی های خودشو داره ولی تو برای خود دردسر و عذاب جدید نساز و ۹۰درصد مواقع میشه جلوی سختی هایی ک دست خودمون نیست وایستیم._.

منظورم این نبود که زندگی سختی داره . بنظر من زندگی = درد کشیدن . یعنی هرچی بیشتر درد بکشی بیشتر زندگی کردی

اصلا لذت زندگی همین که توش درد میکشی و رشد میکنی