انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-07-2020، 12:22)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان هرکی نارضایتی داره از هر کاربر و مدیری لطفا بره پ.خ صابر

افرین من دیشب به اقا صابر گفتم این مثل ناره زخمیه نیش میزنه
(13-07-2020، 12:22)†ʙɪʟʟɪᴇ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:21)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:12)†ʙɪʟʟɪᴇ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:03)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/90ic_screenshot_20200713-133558_telegram.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگاه کن سیروآن
من این مدت نه اصلا دوس داشتم باهات حرف بزنم نه چیز دیگه چون از بس برام بی ارزشی
من تو این موضوع نه ته پیآزم نه سرش
این اولین و آخرین بارت میشه که از پی ام هآ رو اسکرین میگیری
من خودم ایدی تل تو دارم
بعد اون موقع من میمونمو تو  
و خودتم میدونی وقتی من ذهنم باز شه هیچ کی نمیتونه ببنده
در خدمتم تشریف بیارین.

چی شد اقا فش داده ناراحت شدی

دهنتو ببند بابا

درست صحبت کنید لطفا
(13-07-2020، 12:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پارسا دقیقا کدومه.___.

(13-07-2020، 12:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پارسا دقیقا کدومه.___.

همونی که تفنگ داره
[ -> ]
پارسا دقیقا کدومه.___.

همون عزیزی که شاخمون شاتشو گذاشت گ.ا :|
مردم چقدرررر مریضن ایح /:
(13-07-2020، 12:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:19)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:10)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه اقا صابر قبل عضویت تست سلامت روان میگرفت الان این مشکلاتو نداشتیم:|

اون موقع تو در بینمون نبودی  crying  crying

اره پشت در سایت جفتمون میموندیم لونه عاشقانمونو تو تل میساختیم*.*

تو خونه ی عاشقی من تو نهایت باغبونی کارگری چیزی باشی شایدم اجازه بدم گل هارو آب و کود بدی. تازه اگه با شترهام خوب باشی اگه خوب نباشی که پرتت میکنم تو قفس پنگوئن هام

حالا همه اینا به کنار
ولی کار ساقیت حرف نداره:^
پنگوئن اخعD::

هی اخرین بارت باشه که به پنگوئن های من توهین میکنی. تا الان هرکی به پنگوئنهام توهین کرده تا ابد تو ماداگاسکار تبعید شده کنار شاه جولیان زندگی میکنه
(13-07-2020، 12:23)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:19)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:17)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:16)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیا رسیدگی کن من یه شماره گذاشتم اخطار گرفتم بعد اینا فحش رکیک میدن

به مدیر نفس بگو

اوکی

سلام لطفا رسیدگی کن

سلام لطفا رسیدگی کن

دوست عزیز اکانت دومی که شما زدید رو محروم کردم
بخاطر گذاشتن شماره نبود
و اینکه اگه دیدید کسی حرف های رکیک میزنه لطفا گزارش بدید پیگری میشه
با تشکر
ولی من اخطاری ندادم

خب الان ایشون اسکرین شات رو توی مجمع عمومی پخش کرد ..
با توجه به 60% اخطار الاننباید بن بشه؟
(13-07-2020، 12:25)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
پارسا دقیقا کدومه.___.

[ -> ]
پارسا دقیقا کدومه.___.

همونی که تفنگ داره

کی ._.

(13-07-2020، 12:25)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
پارسا دقیقا کدومه.___.

همون عزیزی که شاخمون شاتشو گذاشت گ.ا :|
مردم چقدرررر مریضن ایح /:

اونو ک میدونم
ایدی اینجاش چیه._.
(13-07-2020، 12:25)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:23)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:19)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:17)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:16)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیا رسیدگی کن من یه شماره گذاشتم اخطار گرفتم بعد اینا فحش رکیک میدن

به مدیر نفس بگو

اوکی

سلام لطفا رسیدگی کن

سلام لطفا رسیدگی کن

بخاطر گذاشتن شماره نبود
با تشکر
ولی من اخطاری ندادم

خب در این صورت چه ربطی به اقا ارش داره
سیروان اسکرین شات هارو گذاشته
پس الان باید بن بشه
(13-07-2020، 12:28)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:25)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
به مدیر نفس بگو

اوکی

سلام لطفا رسیدگی کن

سلام لطفا رسیدگی کن

بخاطر گذاشتن شماره نبود
با تشکر
ولی من اخطاری ندادم

خب در این صورت چه ربطی به اقا ارش داره
سیروان اسکرین شات هارو گذاشته
پس الان باید بن بشه

خب اعتراص کرد دگ
اون موقعم مهسا ی حرفی زد به سیروان ربطی نداشت رفت اعتراض کرد مهسا اخطارشو گرفت
(13-07-2020، 12:25)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:19)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:10)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون موقع تو در بینمون نبودی  crying  crying

اره پشت در سایت جفتمون میموندیم لونه عاشقانمونو تو تل میساختیم*.*

تو خونه ی عاشقی من تو نهایت باغبونی کارگری چیزی باشی شایدم اجازه بدم گل هارو آب و کود بدی. تازه اگه با شترهام خوب باشی اگه خوب نباشی که پرتت میکنم تو قفس پنگوئن هام

حالا همه اینا به کنار
ولی کار ساقیت حرف نداره:^
پنگوئن اخعD::

هی اخرین بارت باشه که به پنگوئن های من توهین میکنی. تا الان هرکی به پنگوئنهام توهین کرده تا ابد تو ماداگاسکار تبعید شده کنار شاه جولیان زندگی میکنه
من پوزش میطلبم)):