انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ای وای عمو صابر عزیز اومد!!

پرهام توسط حمله ی قلبی در گذشت.

(13-07-2020، 12:50)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:49)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
توجه توجه!!
نهمی ها انتخاب رشته کردن؟

من مهندسی هواپیما و فضاپیما رو میخوام.

موفق باشی
مچکر.
به به آقا صابر اومدن از من بخاطر تلاش هام برای ایجاد صلح بین کاربرا تقدیر کنن
(13-07-2020، 12:29)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:28)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:25)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:23)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:19)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوکی

سلام لطفا رسیدگی کن

سلام لطفا رسیدگی کن

دوست عزیز اکانت دومی که شما زدید رو محروم کردم
بخاطر گذاشتن شماره نبود
و اینکه اگه دیدید کسی حرف های رکیک میزنه لطفا گزارش بدید پیگری میشه
با تشکر
ولی من اخطاری ندادم

خب الان ایشون اسکرین شات رو توی مجمع عمومی پخش کرد ..
با توجه به 60% اخطار الاننباید بن بشه؟

خب در این صورت چه ربطی به اقا ارش داره
سیروان اسکرین شات هارو گذاشته
پس الان باید بن بشه

خب اعتراص کرد دگ
اون موقعم مهسا ی حرفی زد به سیروان ربطی نداشت رفت اعتراض کرد مهسا اخطارشو گرفت

میبینی تو رو خدا ؟ ._.
شب تولدم متبرک کردن منو ، ایح :|
(13-07-2020، 12:51)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اصلا تو نباشی کارای انجمن میخوابع Big Grin Tongue
(13-07-2020، 12:51)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کلمم؟
من هم تاپیک های زیادی رو زدم و اون بخش رو از فقر نجات دادم Cool
(13-07-2020، 12:47)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:44)†ʙɪʟʟɪᴇ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:43)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:39)†ʙɪʟʟɪᴇ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 12:34)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01 توروحت سینا

به بچم چیکار داری=____=
کی بچت شدD:
از همین الان
نمیدونم یه حس
مادری  بهش دارم

اووو^_^
این پیوند مادر فرزندیو از صمیم قلب تبریک میگم157f

دلت بن میخواد؟ :دی
من دو بخش بسیار مهم (علمی و تاریخ)رو از بی تاپیکی نجات دادم.
هعی خدا:ngh:
سلام :ngh:
ایا جو ارام است؟:ngh:
(13-07-2020، 12:46)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اااا
اقااااااا
خجالت داره.
فکر نکن مدیرا به ***** اهمیت نمیدن.
هیچوقت فوحش خود را با ستاره نگویید چون خیلی تابلوعه.

مهم اينه که نگفتم|= بچه زرنگd:
(13-07-2020، 12:53)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی خدا:ngh:
سلام :ngh:
ایا جو ارام است؟:ngh:

چطوری شقا جونم