انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-07-2020، 13:56)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:53)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرتضی کی انداخت دهنتTelegh_01
نکنه رو من کراش داری زیادی پیگیری((:
من در سینگلی کاملا البته فعلا رو سیروان تمرکز کردم عروس خانوادشون بشم .-.

خودت صداش کردی مرتضی

اقا مهم نیست که روت کراش دارم یا نه فقط مهم شامه که از طرف خانواده عروس دعوتم

خوبه پس کی انشالله

کجا صداش کردم:||||
اشتباه زدی

(13-07-2020، 13:56)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:53)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مادرم خیلی با عروساش بد اخلاقه ها از الان بگم Angel  Angel

ولی با مال من نه از خداشه زن بگیرم یکم کمتر اذیتش کنم Big Grin

باش...
(13-07-2020، 13:55)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:54)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:51)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:50)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:47)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این بنده خدا رو چن نفر داره؟؟
نه این فقط با اونه واقعی بقیه رو اسکول میکنه اخه اون چشماش سگ داره Angel

نه بین منو ایشون هیچی نیست :||
کراش اولو اخرم خودتی شک نکن
واقعا.

خوبه کراش بمون چون اخرش نتیجه نداره Angel

بله:|

هعی بسوزه پدره عاشقی
اشکال نداره بسوز اخرش به نتیجه ای میرسی Angel
(13-07-2020، 13:48)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:47)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:41)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:37)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:22)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سهند؟

یادت که جوون و خام بودی؟
اره بادش بخیر crying

احسنت
چه حالی میداد.

الان چشمو گوشم باز شده Blush  Blush .

یادش بخیر چقدر از تو بدم میومد Angel

جوونا من خیلی دوس ندارن crying
(13-07-2020، 13:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:56)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خودت صداش کردی مرتضی

خوبه پس کی انشالله

اشتباه زدی

(13-07-2020، 13:56)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

باش...
بعدا نگی نگفتیBg6Bg6Bg6Bg6
(13-07-2020، 13:59)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

خودت صداش کردی مرتضی

خوبه پس کی انشالله

اشتباه زدی

[ -> ]
[ -> ]

باش...

حیف که پاک کردن موضوع وگرنه میفرستادم برات

بلاخره مهم این هست که یه عروسی بریم حالا چه با مرتضی چه با سینا چه با سیروان یکی رو انتخاب کن ما بیایم عروسی
(13-07-2020، 14:00)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:55)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:54)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:51)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:50)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه این فقط با اونه واقعی بقیه رو اسکول میکنه اخه اون چشماش سگ داره Angel

واقعا.

هعی بسوزه پدره عاشقی
اعتماددبه نفستو کاکتوس داشت سالی دوبار شلیل میداد((:
(13-07-2020، 14:00)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:48)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:47)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:41)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:37)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یادت که جوون و خام بودی؟
اره بادش بخیر crying

احسنت
چه حالی میداد.

الان چشمو گوشم باز شده Blush  Blush .

یادش بخیر چقدر از تو بدم میومد Angel

جوونا من خیلی دوس ندارن crying
چیو Angel

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.kourdmusic.com/m/KAMAL%20GOLCHIN/04-Bro%20Ay%20Be%20Vafa.mp3

(13-07-2020، 14:01)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 14:00)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
واقعا.

هعی بسوزه پدره عاشقی
اعتماددبه نفستو کاکتوس داشت سالی دوبار شلیل میداد((:
من نارگیل میدم Angel Angel Angel Angel

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
(13-07-2020، 14:01)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

خودت صداش کردی مرتضی

خوبه پس کی انشالله

اشتباه زدی

[ -> ]
[ -> ]

باش...

حیف که پاک کردن موضوع وگرنه میفرستادم برات

بلاخره مهم این هست که یه عروسی بریم حالا چه با مرتضی چه با سینا چه با سیروان یکی رو انتخاب کن ما بیایم عروسی
حالا همه یاد گرفتن شات رو میکنن
مرتضی یکی دیگس ک اصلا تو این انجمن نیست و رلمم نیس
چرا ماستارو قاطی قیمه ها میکنین

میخایی پیگیر کارام باشی کامل باش اطلاعات غلط وارد پرونده نکن:|
(13-07-2020، 13:58)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:55)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:46)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2020، 13:42)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2020-07-13-15-16-53.png

اخی

البته جهان نمای کردکوی نه گرگان

ولی خدا کنه تا فردا پیداش کنن وگرنه دیگه نمیتون پیداش کنن

چرا؟؟

چون از فردا دوباره بارانه ولی این بار شدید با باد و رعد وبرق که هیچ کس جرات نمیکنه بره دنبالش بگرده که اگه امیدی برای زنده بودنش بود تا اون موقع دیگه امیدی نمیمونه

منم دعا میکنم زود تر پیدا بشه واقعا اگهما جاش بودیم چی میشد
وای مشکی منو*-*