انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-11-2020، 11:45)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2020، 11:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه های گله گلابم <: شما وقتی یه بار درخواست بدین بررسی میشه
بعد رای گیری میشه
دوباره درخواست دادن هییییچ تاثیری نداره به والله
فقط میرین رو اعصاب مدیرا
ما فقط  سوال داریم:
کی نویسنده میشیم؟
اصن کی قراره بررسی بشه؟
کی قراره نظرسنجی بشه؟
شما جواب بده ما ساکت میشیم.
پرهام راس میگه انقدر ما دوتا فعالیت کردیم من 21 تاپیک داشتم گفتید تاپیکاتون کمه کردمش 270 پرهامم همینطور
سیروانم همینطوره که دیگه نیمدم
(14-11-2020، 11:45)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2020، 11:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه های گله گلابم <: شما وقتی یه بار درخواست بدین بررسی میشه
بعد رای گیری میشه
دوباره درخواست دادن هییییچ تاثیری نداره به والله
فقط میرین رو اعصاب مدیرا
ما فقط  سوال داریم:
کی نویسنده میشیم؟
اصن کی قراره بررسی بشه؟
کی قراره نظرسنجی بشه؟

با امیر در میون بذار..
(14-11-2020، 11:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2020، 11:45)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارمی!

جون زندگی؟

من شوهر میخام):
(14-11-2020، 11:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2020، 11:42)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بالاشهری ریچ لنتی|
بیا طرفا برج سلمان خواستی تحقیقات میدانی بکنی

اهان . منابع اطلاعیتتون خیلی کیوتن ولی
تحقیقات میدانیم میکنیم اگه لازم شد lol
منابع اطلاعاتی من معمولا ریش سیبیل دارن، ما بهشون نمیگیم کیوت ولی خب..

تحقیقات میدانی مقدمش و هزینش یه پاکت سیگاره فقط . هرموقع مقدماتش رو فراهم کردی در خدمتم

اتفاقا من منظورم به دخترا نبود . ما به همینا میگیم بچه کیوت های ماچ کردنی  (;
44 16
(14-11-2020، 11:48)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ما فقط  سوال داریم:
کی نویسنده میشیم؟
اصن کی قراره بررسی بشه؟
کی قراره نظرسنجی بشه؟

با امیر در میون بذار..
بعدشم اخطار بگیریم.
باشه.
(14-11-2020، 11:47):ǟrǟֆɦ:м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ما فقط  سوال داریم:
کی نویسنده میشیم؟
اصن کی قراره بررسی بشه؟
کی قراره نظرسنجی بشه؟
پرهام راس میگه انقدر ما دوتا فعالیت کردیم من 21 تاپیک داشتم گفتید تاپیکاتون کمه کردمش 270 پرهامم همینطور

همه چی فقط موضوع نیس...
(14-11-2020، 11:48)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2020، 11:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جون زندگی؟

من شوهر میخام):

بذار ببینم گزینه هامون کیان
هر کیو انتخاب کنی میگیرمش برات
اهممممم
کوروش ، علی، امید ، آرش، پرهام، عرفان، صدرا، وحید، جاوید، اسی ناصر
(14-11-2020، 11:49)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2020، 11:47):ǟrǟֆɦ:м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

همه چی فقط موضوع نیس...

میدونم من همه شرایطو دارم حتی از شما بیشتره جز فعالیتم
بالاخره اون ادیت تموم شد!چقد سرعتم رفته بالا-_-
۱ ساعت فقد!:/