انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-11-2020، 17:17)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2020، 16:35)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تبریک بهت! (:

خیلی ممنون.
ان شا الله مدیریت خودت  Heart

هنوز پیغام های خاکبرسریت رو دارم. بهم اخطار بدی پخششون میکنم
(12-11-2020، 17:20)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2020، 17:17)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیر بخور شیر خوبه سهون وقتی همسن من بوه ی شعر ب نام شیر سروده بودو توش از شیر تعریف میکرد ببین شیر خیلی خوبه/:
ععع  ععع ععع/:
تو ب پسرات رفتی منم ب پسرام رفتم/: *منظورم این نیس پسرات کوتولن*

اصنشم ب جیمینم رفتم ike
ها پ منظورت چی بود ؟ بگوو بگوووو Telegh_01Telegh_59
شوخی کردم اگرم بگی من ناراحت نمیشم Telegh_38
شیر ندوس شیرکاکائو دوس :/

(12-11-2020، 17:17)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی ممنون.
ان شا الله مدیریت خودت  Heart

واو مبارکتون باشه (:

آره ب جیمین رفتی ناراحت نباش
میدونم با جنبه عی D:
منظورم این بود پسرات قدشون ب پای پسرای من کوتاس تو ب پسرای خودت رفتی منم ب پسرای خودم
عا ننم میگه کاکاعو نریز تو شیر خاصیتشو از بین میبره ولی من میریزم میخورم توم بخور/:

مدیرتتون مبارک ایشالا مقام آقا صابر
(12-11-2020، 17:16)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2020، 17:13)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بسیار زیبا!

چرا واقن؟

چی چرا واقعا؟/:

نمیدونی چی چرا واقن؟
(12-11-2020، 17:24)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2020، 17:16)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی چرا واقعا؟/:

نمیدونی چی چرا واقن؟

نع/:
خو مث آدم حرف بزنید انقد بدم میاد غیر مستقیم حرف میزنید میرید/:
(12-11-2020، 17:23)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote='♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿' pid='3645798' dateline='1605190833']

اصنشم ب جیمینم رفتم ike

واو مبارکتون باشه (:

میدونم با جنبه عی D:
منظورم این بود پسرات قدشون ب پای پسرای من کوتاس تو ب پسرای خودت رفتی منم ب پسرای خودم
عا ننم میگه کاکاعو نریز تو شیر خاصیتشو از بین میبره ولی من میریزم میخورم توم بخور/:

واسه چی ناراحت باعث افتخاره :/Telegh_20
انگشت کوچیکم اندازه انگشت کوچیکه جیمینهTelegh_20
اخه ناراحتی نداره قدشون کوتاهه ک کوتاهه مگه قد مهمه؟! :/
اتفاقا مامان من اینجور نیستن خودشون درست میکنن میدن میخوریم :/
(12-11-2020، 17:25)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2020، 17:23)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote='♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿' pid='3645798' dateline='1605190833']

اصنشم ب جیمینم رفتم ike

واو مبارکتون باشه (:

میدونم با جنبه عی D:

آره افتخار کن
من هیچیم اندازه هیچکدوم پسرام نیس/:
ن مهم نیس اصن/:
مامان تورو نمد ولی مامان من یک دهه شصتیه و ب این اعتقاد داره فقط باید چیزای مفید خورد
همین الان چن لیوان آب هویچ و سیب کرد تو حلقمون/:
(12-11-2020، 17:25)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2020، 17:24)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونی چی چرا واقن؟

نع/:

من ادم نیستم ک بخام مث ادم بحرم!

گفتم ایا از دختر بودن خود رنج میبرید ط هم گفتی شدیدا بعد دوباره من عرض کردم چرا .___.
(12-11-2020، 17:28)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2020، 17:25)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونم با جنبه عی D:

آره افتخار کن
من هیچیم اندازه هیچکدوم پسرام نیس/:
ن مهم نیس اصن/:
مامان تورو نمد ولی مامان من یک دهه شصتیه و ب این اعتقاد داره فقط باید چیزای مفید خورد
همین الان چن لیوان آب هویچ و سیب کرد تو حلقمون/:

Telegh_01Telegh_01Telegh_01
مامان من دهه پنجاهی ان ولی زیاد ب این چیزا اعتقاد ندارن یا دارن ولی نمیگن :/
Telegh_01
(12-11-2020، 17:00)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2020، 16:40)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کلامی بین من و شما نبوده(: متاسفانه

ملیکا

حقیقت من فقد اسم پرسیدم ن کلام و اینا , ولی واسه اینک کول بودن خودتو ب جمع ثابت کنی تر بزنی ب ما عیب نداره

به به
حقیقا من منظوری نداشتم این حرفو زدم به خاطر این بود که فکر کردم شما فکر کردی با هم دیگه اشنایی یا دوستی ای داشتیم من خواستم توضیح بدم که ما همدیگه رو نمیشناختیم(:

(:::
(12-11-2020، 17:29)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2020، 17:25)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نع/:

من ادم نیستم ک بخام مث ادم بحرم!

گفتم ایا از دختر بودن خود رنج میبرید ط هم گفتی شدیدا بعد دوباره من عرض کردم چرا .___.

الان میگم چی عی؟میگی فرشتم/:
عاها خب سخته من کلا ا بچگی پسر بودم الانم ک بزرگ شدم پسرامو الگو قرار دادم دیگه خیلی پسر شدم