انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-11-2020، 13:53)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نیش ناش ، نی ناش ناش 157f

این روزا چقدر خوبن ((:

خیلی خوبن اگه این دانشگا کلاس انلاینا خرابش نکنه-_-
چن ماهه میخوام برم‌منطقه ازاد انزلی وقت نمیشه -___-
(13-11-2020، 13:53)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شب تا صبح بیدار باش  44
(13-11-2020، 13:54)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2020، 13:52)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام پژی*.*
چطوری

وی اشک در چشمانش حلقه زد(":

چطوری حبس کشیده؟
لعنت به قفس,:^

حال یه زندونی رو فقط این‌اهنگ‌میدونه :>
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://dls.music-fa.com/tagdl/downloads/Ehsan%20Kalvani%20-%20Zendooni%20(320).mp3

لعنت لعنت ، میخواستم‌ یه چیزی بگم که اینبار صابر بنم میکنه v:
بسوزه دلِ تنگ یه زندونی حبس کشیده

خب میگفتیD:

حالا چی گفتی مگ
سیناهم بن شد:|

(13-11-2020، 13:55)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2020، 13:52)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام پژی*.*
چطوری

وی اشک در چشمانش حلقه زد(":

عالییی ام :>
تو چطوری گل دختر

شکرر:**

خوبم ولی  یکم گیج
برنامه هام بهم ریختس
(13-11-2020، 13:54)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه نه من مشهد مقدسم‌!
ولی خیلی دوست دارم رشت بودم ^.^
قراره مدرکمو گرفتم برم شمال زندگی کنم

هیچوقت تاحالا رشت نبودی؟
یه آرمینای بود خیلی سال پیش باهاش دوست بودم رشت بود.
شایدم آرمیتا بود
نمیدونم

تو همونی نیستی که رفته بودی کابل؟
هرات؟
نمیدونم یه همچین چیزایی

(13-11-2020، 13:55)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

این روزا چقدر خوبن ((:

منطقه آزاد چرا؟
(13-11-2020، 13:57)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2020، 13:54)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حال یه زندونی رو فقط این‌اهنگ‌میدونه :>
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://dls.music-fa.com/tagdl/downloads/Ehsan%20Kalvani%20-%20Zendooni%20(320).mp3

لعنت لعنت ، میخواستم‌ یه چیزی بگم که اینبار صابر بنم میکنه v:

خب میگفتیD:

حالا چی گفتی مگ
سیناهم بن شد:|

(13-11-2020، 13:55)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عالییی ام :>
تو چطوری گل دختر

شکرر:**

خوبم ولی  یکم گیج
برنامه هام بهم ریختس

اره بنده خدا زیاد دراگ میزد اینبار فرستادمش ترک کنه v:
(13-11-2020، 13:54)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2020، 13:51)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هر دفعه کلید/کلیک میکنم رو یه چیزی
الان رو دور بنابم ولم کن فقط (((:
مشهدی تو؟
فکر میکردم رشت باشی

نه دیگه
برعکس
نه نه من مشهد مقدسم‌!
Really?!○_○
(13-11-2020، 13:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نه نه من مشهد مقدسم‌!

هیچوقت تاحالا رشت نبودی؟
شایدم آرمیتا بود
نمیدونم

هرات؟
نمیدونم یه همچین چیزایی

(13-11-2020، 13:55)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

منطقه آزاد چرا؟
اب‌جو
انرژی زا
ازینا بگیرم ^_^
(13-11-2020، 6:25)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-11-2020، 23:49)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ععععع رفتی خاستگاری
مبارکههههههه شیرینی ما کو پس :/
البته دندونم درد میکنه من لواشک میخام :/  Big Grin
رفته بودم برای تماشا دوماد یکی دیگسTelegh_01
ایشالا برای شما هم پیش بیاد 

(12-11-2020، 6:31)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
استادی که ۷ صبح میای .. چرا نمیمیری؟

بعضیا قبل نماز صبح جلسه درس داشتنTelegh_20

پیش اومده Cool Big Grin
(13-11-2020، 13:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نه نه من مشهد مقدسم‌!

هیچوقت تاحالا رشت نبودی؟
شایدم آرمیتا بود
نمیدونم

هرات؟
نمیدونم یه همچین چیزایی
هیچ وقت رها >.< !
بابلسر و بابل و رامسر و اینا بودم ولی رشت نه
ما دو تا آرمینا بودیم یکیمون شمال بود اگه اشتباه نکنم.. تو احتمالا اونو میگی
اون یکی آرمینا یه ۴ سالی از من بزرگ تر بود
(13-11-2020، 13:57)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

به قول شاعر :
دلِ مننن تنگگگ ، دلت از سنگگگ