انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Telegh_01
مابریم
روز بخیر
(13-11-2020، 14:15)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2020، 14:13)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس بهش بگو زشته دختر مردمو منتظر خودت گذاشتی )"":

حرف گوش نمیده Dodgy
اون ی نفر دیگه رو دوس داره هرچی بهش میگم این دوست داره اون دوست داره حرف گوش نمیده

به من کلی وعده وعید داده یعنی چی یکی دیگه رو دوست داره
مگه دست خودشه ؟پس من چی؟ها؟
(13-11-2020، 14:11)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2020، 14:10)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نوش جون
آدرسش کجاست؟

پیله آسونهv:

آستانه

خوبه دیگه
ما آستانه فقط واویشکا میخوریم 
ملت چه چیزایی میخورن
(13-11-2020، 14:15)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2020، 14:13)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نکنه اون شهر بازی داغونه رو میگی Telegh_01

نه
خیالت راحت من دست کمی از بچه های رشت ندارم .

=v
کدومش رفته بودی؟!

مرسی عزیزدلم :*
(13-11-2020، 14:16)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2020، 14:15)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حرف گوش نمیده Dodgy
اون ی نفر دیگه رو دوس داره هرچی بهش میگم این دوست داره اون دوست داره حرف گوش نمیده

اخییییی

خب میخای ایدی شو بدم Big Grin

(13-11-2020، 14:16)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مابریم
روز بخیر

چی چیو روز بخیر جواب منو بده وگرنه ب قتل میرسونمت
(13-11-2020، 14:17)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2020، 14:16)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اخییییی

(13-11-2020، 14:16)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مابریم
روز بخیر

نه دیگ
اگه پای یکی دیگ درمیونه بذه باهمون خوش باشه
منم سعی میکنم این عشق کاذب رو فراموش کنم
میدونم نشدنیه ولی سعی میکتم
(13-11-2020، 14:19)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2020، 14:17)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخییییی

نه دیگ
اگه پای یکی دیگ درمیونه بذه باهمون خوش باشه
منم سعی میکنم این عشق کاذب رو فراموش کنم
میدونم نشدنیه ولی سعی میکتم
فقط دوسش داره با اون نیس که الله اکبر
این موضوع بین خودمون بمونه ها Big Grin
لاکی کولای