انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Me too
هعیییییییییییییییی
(13-11-2020، 17:09)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2020، 15:27)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ن منظورم این بود رمضان رو گفته میدونم نگف رمضان   Tongue
+
شیپشون خیلی نازه مخصوصا نگاه های کای(=

عا آره ولی فک کنم ی کلمه کره ای  گفت ک مثل رمضان شد
من خنده های کای رو میدوسم
بایست در اکسو کیه؟

منم رو خنده ی دی او کراشم
تقریبا همشون/=
دی او و سهون اول
(14-11-2020، 16:14)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شت ... چررررا اخه ؟
رددد عالیه . اصا حرفی توش نیس . شخصا دو دفعه با دوپایان مختلفش تمومش کردم
ولی بخش انلاینش بچه ها میگن شذیذ مسخره اس..

جی تی ای؟ ایدی psn plz (:
من ساغت هفت از سرکارم میرسم خونه . اینجام 6 باس ببندیم واسه محدودیت ها.. بیا بریم نایت کلاب من :>

دخترگیمر شدیدا جزو موجودات کمیاب دنیاس..
نه . من کلا پسر خنثی مایل به مثبتم . هیچ ایهامی هم ندارم -__-
فیفا سختمه..
خب اومدم تهران چی بزنیم پس

تباه بودم , به بزرگی خودتون ببخشید :|
حقیقتش رد دد رو فعلا فقط خیلی خیلی کمش رو رفتم و ادامه‌ش رو حالا چون بحثش پیش اومده اگه خدا بخواد امشب میرم .

بیا پیوی آش بخوریم v:

دختری که گیمر باشه و ملتفتی باشه یعنی زن زندگی D=
بح بح , فکرش رو نمیکردم ! ._.

همون pes ی جوری باهاش کنار میام ((:
(14-11-2020، 14:55)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2020، 14:24)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کالافو ولش پابجی بریز حاجیت بیس چاری توشه

عه؟!؟ چشم الان میریزم

چیشد ریختی؟
حوله هه
Telegh_01 Telegh_01 Telegh_01
(14-11-2020، 17:22)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-11-2020، 14:55)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه؟!؟ چشم الان میریزم

چیشد ریختی؟

ریختم ^.^

(14-11-2020، 17:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01 Telegh_01 Telegh_01

الان میام تل
(14-11-2020، 16:29)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تباه بودم , به بزرگی خودتون ببخشید :|
حقیقتش رد دد رو فعلا فقط خیلی خیلی کمش رو رفتم و ادامه‌ش رو حالا چون بحثش پیش اومده اگه خدا بخواد امشب میرم .

بیا پیوی آش بخوریم v:

دختری که گیمر باشه و ملتفتی باشه یعنی زن زندگی D=
بح بح , فکرش رو نمیکردم ! ._.

همون pes ی جوری باهاش کنار میام ((:

عیب نداره .. تجربه خریدی به جاش
نه حتما برو تا اخر . نمیخوام اسپویل کنم ولی ارزش وقتی کع میزاری پاش رو داره  D:

یس  <:

دقیقا میخواستم همینو بگم . ماخوذ به حیا بازی دراوردم..
ییس

نه..حساب نیس من خب قوی ترم همونطوری که تو توی فیفا هسی..

حالا فوقش میریم گیم نتی ک کراش تیم ریسیگ داشته باشه به یاد زمان خودمون  +_+
Bd2  Bl7  Bg6  Bf8  Bl4

45