انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09-01-2021، 9:07)rena_rouge نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام به همگی Smile

سلام ب ط Exclamation
(09-01-2021، 9:35)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-01-2021، 9:04)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوالارو بفرست

نفرس بابا اینا چیه مدرسه تیزهوشان میری؟

Big Grin بابام حل کرد فرستادم

خب خدارو شکر خخخ
سلام بر کسانی که بر سلام من جواب بدهند.
(09-01-2021، 9:44)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

علیک سلام
(09-01-2021، 9:44)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-01-2021، 9:44)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

علیک سلام
چرا شاکی ای؟(حس میکنم)
(09-01-2021، 9:46)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-01-2021، 9:44)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علیک سلام
چرا شاکی ای؟(حس میکنم)

نه بابا شاکی کجا بود سلام دادی جواب دادم دیگه اتفاقا الان حالم خیلی خوبه
(09-01-2021، 9:35)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-01-2021، 9:04)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوالارو بفرست

نفرس بابا اینا چیه مدرسه تیزهوشان میری؟

Big Grin  بابام حل کرد فرستادم
دم بابات گرم. بابای من نه خودش میگه نه میزاره تقلب کنم
(09-01-2021، 9:47)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-01-2021، 9:46)|-ANDROID-| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا شاکی ای؟(حس میکنم)

نه بابا شاکی کجا بود سلام دادی جواب دادم دیگه اتفاقا الان حالم خیلی خوبه
OKAY
(09-01-2021، 9:07)rena_rouge نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام به همگی Smile

سلام

ص 33 رو نگا کن فرمول مساحت همون مثلثه ... بابام اومد کتابمو باز کرد زد پس کلم گفت نگاه اینجاست =|

مهدی من اینقد ادعا شیمی میکردم 11 گرفتم ._. لعنتی انگار مدرسه تیزهوشان درس میخونم =| خوبه دبیرستانمون عشایری...خدا بتون رحم کنه

چخبر پرهام؟