انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-01-2021، 16:42)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-01-2021، 16:23)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعدی رو زودتربزاردیگعSmile

گذاشتم:/

اره اونم خوندم
(06-01-2021، 17:23)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برو دو برو سه

بیا چهار بیا پنج
(06-01-2021، 17:24)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-01-2021، 17:22)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هی چگونه میتوانی بروی؟
چن سالمه؟

منظورتو ک تو جمله اول نفهمیدم:/
دومین سوالت هم ک تو مشخصاتت زده ۱۲ ساله(اما من شک دارم)

گفتی خب خوشبختم میخواستی بری منم گفتم چطور میتونی بریم
چرا شک؟تا کی شک؟تا کی تردید؟
(06-01-2021، 17:23)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برو دو برو سه

وای اینو گفتی یاد کلاس رانندگی افتادم؛ خخخ

(06-01-2021، 17:25)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-01-2021، 17:24)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منظورتو ک تو جمله اول نفهمیدم:/
دومین سوالت هم ک تو مشخصاتت زده ۱۲ ساله(اما من شک دارم)

ممنون، اما یاد نیس گفته باشم ک میرم:/
شک‌دارم چون خیلی باحال تر از سنت نشون میدی
واقعا ۱۲ سالته؟¿♡
سرتو ننداز پایین...سرتو بیار بالا میبینی همه سراشون پایینه
(06-01-2021، 17:25)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-01-2021، 17:23)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برو دو برو سه

(06-01-2021، 17:25)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

واقعا ۱۲ سالته؟¿♡

من خیلیی باحالم ئعذعهعاتل
آره دیگه عکسمو ندیدی که اینا همه عکسمو دیدن/:
سن مگه به باحالیه؟ پسرعمو 8ساله منم خیلی باحاله
(06-01-2021، 17:30)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-01-2021، 17:25)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

واقعا ۱۲ سالته؟¿♡

آها خوشبحالشون
پس واقعا ۱۲ سالته، خوبهSmile

(06-01-2021، 17:33)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

هوم ؛باشه بازم تو درس میگی :/
(06-01-2021، 17:34)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-01-2021، 17:30)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آها خوشبحالشون

(06-01-2021، 17:33)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

هوم ؛باشه بازم تو درس میگی :/

من همیشه درست میگم
(06-01-2021، 17:38)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-01-2021، 17:34)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آها خوشبحالشون

هوم ؛باشه بازم تو درس میگی  :/

من همیشه درست میگم
وای خدا ؛تو دیکه کی هستی؛ کم نمیایی اصن:/
حرفمو پس میگیرم ؛کاملا اشتباه گفتی