انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چرا یه پیام من انقده زیاد رفته ؟ *-*
حالا وللش هر کی هر جور دوس داره میتونه فک کنه چمد Big Grin *و میرود اتکش را ببیند*
(09-01-2021، 11:24)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کفتارو دورم کفتارو دورم...
هی بهت گفتم ترودورا رو نگاه کن نگاه نکردی
والا من چمد هر کی یه جور فک میکنه Big Grin *و میرود اتکش را ببیند *&* *
(09-01-2021، 11:26)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا وللش هر کی هر جور دوس داره میتونه فک کنه  چمد Big Grin *و میرود اتکش را ببیند*
خدایی حرف که میزنی یاد یوکو تو ساکوراسو میافتم Confused Dodgy
کم مونده یه اونی تان هم بگی
(09-01-2021، 11:27)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-01-2021، 11:24)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کفتارو دورم کفتارو دورم...

انیمه زیاد خوشم نمیاد....
الان میخوام ادامه وایکینگ هارو شروع کنم به دیدن...بعدشم که ارباب حلقه ها میاد *-*
(09-01-2021، 11:28)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-01-2021، 11:26)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا وللش هر کی هر جور دوس داره میتونه فک کنه  چمد Big Grin *و میرود اتکش را ببیند*
خدایی حرف که میزنی یاد یوکو تو ساکوراسو میافتم Confused  Dodgy

خو من چ کنم مدل حرف زدنم اینطوریه اونییییییی چااااااااااااان  Big Grin

حالا من چمد والا ازم بدتون میاد یا مشکلی ندارین و اینا
ولی خب ...
من به هر حال مبرم اتکمو میبینم  Big Grin  *وی میرود اتکش را برای بار ۱۰۰۰۰ ببیند*
اصن از قدیم گفتن : همه ی جاااااان و طنمممممم اتکم اتکم اتکم اتکم *-*
بسه دیگه حس میکنم زیادی جو گیر شدم بدم حرفیدم *-* اگه چیزی گفتم که ناراحت شدین گومناااااا سااااااای ببخشیییییید من کوشولوعم بوخودا هیچی تو دلم نیس *-* Big Grin
خو بالاخره هر کی سلیقه ای داره ... ولی خو هیت دادن درست نیست هر کاریم بکنم هیت نمیدم حالا شاید به اوتاکویی مث من نبود که به چپمم نمیگیرم و به سلایقتون احترام میزارم شاید با گیوتین میومد عینهو این سادیسمیا سر همه رو میزد *-*
و اینکه من با اینکه شاید انیمه دوس نداشته باشین مشکلی ندارم ولی خو توهین کردن و بد گفتن ازش با نظر دادن درباره سلیقه فرق داره بوخودا *-*
خو دیگه زیاد نحرفم *-* برم اتکمو ببینم  Big Grin
باااااااااایییییییییییی تمام حضارانی که در اینجا حضور دارین ^^  Heart  Big Grin
(09-01-2021، 11:30)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-01-2021، 11:27)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

الان میخوام ادامه وایکینگ هارو شروع کنم به دیدن...بعدشم که ارباب حلقه ها میاد *-*

حسین برو تو تاپیکم یه دو تا خاطره دیگه بگو. رفته تو قعر
(09-01-2021، 11:44)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-01-2021، 11:30)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حسین برو تو تاپیکم یه دو تا خاطره دیگه بگو. رفته تو قعر

باش...خاطره خیلی دارم ._. بعضی هاشو روم نیست بگم...خیلی خرابکاری کردم
(09-01-2021، 11:30)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-01-2021، 11:28)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدایی حرف که میزنی یاد یوکو تو ساکوراسو میافتم Confused  Dodgy

ولی خب ...
من به هر حال مبرم اتکمو میبینم  Big Grin  *وی میرود اتکش را برای بار ۱۰۰۰۰ ببیند*
بسه دیگه حس میکنم زیادی جو گیر شدم بدم حرفیدم *-* اگه چیزی گفتم که ناراحت شدین گومناااااا سااااااای ببخشیییییید من کوشولوعم بوخودا هیچی تو دلم نیس *-*  Big Grin
خو بالاخره هر کی سلیقه ای داره ... ولی خو هیت دادن درست نیست هر کاریم بکنم هیت نمیدم حالا شاید به اوتاکویی مث من نبود که به چپمم نمیگیرم و به سلایقتون احترام میزارم شاید با گیوتین میومد عینهو این سادیسمیا سر همه رو میزد *-*
و اینکه من با اینکه شاید انیمه دوس نداشته باشین مشکلی ندارم ولی خو توهین کردن و بد گفتن ازش با نظر دادن درباره سلیقه فرق داره بوخودا *-*

هوم اتک میبینی
(09-01-2021، 11:58)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-01-2021، 11:30)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ولی خب ...
بسه دیگه حس میکنم زیادی جو گیر شدم بدم حرفیدم *-* اگه چیزی گفتم که ناراحت شدین گومناااااا سااااااای ببخشیییییید من کوشولوعم بوخودا هیچی تو دلم نیس *-*  Big Grin

هوم اتک میبینی
اوهام اوهام عاشقشم *^* Heart