انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
23 Tongue
(04-01-2021، 11:23)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-01-2021، 11:05)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه به ظاهر ادمن ولی از تو از سگ کمترن!

همه یکی نیستن!
ادم داریم تا ادم

نشونم بده ادم خوب....کو؟
(04-01-2021، 11:26)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-01-2021، 11:23)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه یکی نیستن!
ادم داریم تا ادم

نشونم بده ادم خوب....کو؟
ادمای خوب خودشونو نشون نمیدن!
بستگی داره چطوری باهاش رفتار کنی!
خوب باشی خوبن بد باشی بد
ط میتونی ادم خوبی باشی!هرکس برای خودش خوبه!البته برای کسایی هم ک باهاش خوبن باز خوبه
(04-01-2021، 11:29)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-01-2021، 11:26)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نشونم بده ادم خوب....کو؟
ادمای خوب خودشونو نشون نمیدن!
بستگی داره چطوری باهاش رفتار کنی!
خوب باشی خوبن بد باشی بد
ط میتونی ادم خوبی باشی!هرکس برای خودش خوبه!البته برای کسایی هم ک باهاش خوبن باز خوبه

حرفات قشنگه....ولی برای دنیای فانتزی مناسبتره!!!! الان با هر ادمی خوب رفتار کنی یا فکر میکنن کم داری یا به نیتت شک میکنن! ... ادمای اطرافتم بت میگن چاپلوس! باید از ریشه زد از نو کاشت
(04-01-2021، 11:34)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حرفات قشنگه....ولی برای دنیای فانتزی مناسبتره!!!!  الان با هر ادمی خوب رفتار کنی یا فکر میکنن کم داری یا به نیتت شک میکنن! ... ادمای اطرافتم بت میگن چاپلوس! باید از ریشه زد از نو کاشت

ط بیخیال حرف مردم شو ب زندگیت انرژی مثبت بده!
مشکل اینجاس ک همه منفی فکر میکنن!
اگ بدون توجه به حرف مردم بری جلو موفق میشی و این تویی ک میتونی از بین ادما یکیو انتخاب کنی
(04-01-2021، 11:37)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-01-2021، 11:34)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حرفات قشنگه....ولی برای دنیای فانتزی مناسبتره!!!!  الان با هر ادمی خوب رفتار کنی یا فکر میکنن کم داری یا به نیتت شک میکنن! ... ادمای اطرافتم بت میگن چاپلوس! باید از ریشه زد از نو کاشت

اگ بدون توجه به حرف مردم بری جلو موفق میشی و این تویی ک میتونی از بین ادما یکیو انتخاب کنی

حرف مردم که به --- نیست! ولی همین مردم هرکدومشون یه ریز بندازن جلوت میشه یه کوه و جلوی پیشرفتت رو میگیره!
گاهی وقتا منفی فکر کردنم خوبه!
اما من الان دارم از عقاید مثبتم بت میگم!
اگه منفی حرف بزنم که .....
(04-01-2021، 11:42)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-01-2021، 11:37)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حرف مردم که به --- نیست! ولی همین مردم هرکدومشون یه ریز بندازن جلوت میشه یه کوه و جلوی پیشرفتت رو میگیره!
گاهی وقتا منفی فکر کردنم خوبه!
اما من الان دارم از عقاید مثبتم بت میگم!
اگه منفی حرف بزنم که .....
میبینی/:
دوساعته میگم مثبت باش بازم/:
فعلا ک مستقل نشدی ب نظرم با حرفای خانوادت و خودت برو جلو
من مثلا مامانم بهم میگ پاشو درس بخون من بجا اینکه بگم چشم بعد برم بخونم دو ساعت میشینم باهاش بحث میکنم/:
اخرش مجبور میشه یچی بگ یا یکی بزنه تو گوشت اخر میری تو اتاق میشینی زر میزنی میگی کسی منو دوس نداره بعد اقدام ب خودکشی میکنی و دستاتو خط خطی میکنی/:
خب پدرمادر خوشبختی بچشونو میخان ازمونم فقط میخان درس بخونیم همین/: لازم نیس بشینی افسردگی بگیری
(03-01-2021، 22:55)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-01-2021، 22:51)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منه تاحَلَ دِدی؟
اوکی/:
/:
عه پس مرده و حرفش/:
آریییی دیدم زیبا
باش:/
حرفش:/

من زیبا هستم ولی تو بیشتز زیبایی
خو بگو ظاهرت چطوره؟/:
حرفش/"
حسین ناراحت بودی بیا روشونه من گریه کن

بعد من جاخالی بدم با کله بری تو دیوار بخندیم.

ناراحتیت کلا یادت میره Telegh_01
(03-01-2021، 23:03)ჩяσOσкєη ժяєαм نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-01-2021، 22:27)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بنظرم دختر آروم و خوبی میای خیلی گُلی^^
من ی اسمم سهونه ک تو مجازی هرکی نگه ژرش میدم._.
تو شناسنامم ف
نظر لطفته عزیز دل
سهون پسره؟
فاطمه نیست؟

آره منم نصفم پسره مگه ندیدی؟.__.
چطور جرعت کردی درست بگی؟/:
مطمین باشم تو پیشگو نیستی؟/: